UWAGA!

Szkoła Tańca Broadway dla dzieci i młodzieży

2013-02-12
15:00

Dbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka i pomóż rozwijać pasje. Szkoła Tańca Broadway zaprasza na jedyne w Elblągu profesjonalne zajęcia baletu klasycznego, gimnastyki artystycznej i akrobatyki oraz zumbatomic dla dzieci a także zajęcia hip hop dla młodzieży.

Balet klasyczny – rytmika baletowa: Program zajęć przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 8 lat. Zawiera on naukę podstawowych elementów baletu klasycznego oraz wprowadzenie do akrobatyki jazzowej. Dzięki udziałowi w zajęciach, które odbywają się dwa razy w tygodniu dzieci pracują nad wzmocnieniem mięśni, elastycznością, koordynacją ruchową, poprawną postawą ciała, uczą się poruszania w rytm muzyki. Zapraszamy w każdy poniedziałek i środę w godzinach 16:15 – 17:15.
      
       Gimnastyka artystyczna i akrobatyka – program dla dzieci w wieku 4 – 8 lat zakłada opanowanie wyczynowych elementów- takich jak: stanie oraz chodzenie na ramionach, mostki, szpagaty, przerzuty bokiem (potocznie gwiazdy), przewrotki, a w przyszłości salta oraz wiele innych. Gry i zabawy są częścią każdego naszego spotkania, dlatego uśmiech na twarzach naszych dzieci, radość i satysfakcja motywują je do kontynuowania trudnych treningów. Zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16:15 (zajęcia trwają 1,5 godziny).
      
       Zumbatomic – dla dzieci starszych (7 – 11 lat). Wiele dzieci chciałoby uczyć się tańczyć, ale nie każde ma cierpliwość do nauki. Wszystkie dzieci natomiast uwielbiają się wygłupiać. Podczas zajęć nie tylko bawimy się, ale poznajemy także kroki taneczne w różnych rytmach. Godzina intensywnego ruchu z pewnością przyda się każdemu dziecku - szczególnie dzieciom z nadwagą. Celem zajęć nie jest uczenie techniki tańca - tylko intensywny ruch i dobra zabawa. Na zajęcia można dołączyć w każdy czwartek o godzinie 16:40.
      
       Hip hop – zajęcia dla młodzieży od 12 lat wzwyż. Zajęcia na trzech poziomach zaawansowania prowadzi Paweł Prozi Sołtysiński - tancerz i instruktor w studiu White Slide w Gdańsku oraz Broadway w Elblągu, z wielką hip hop zajawką. Na jego zajęciach dowiecie się wiele o podstawach hip hop dance, o tym jak interpretować muzykę, rozwijać kreatywność, ruch i koordynację. Jeśli chcesz nauczyć się Hip Hop dance, nie mogłeś trafić lepiej. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy w godzinach 16:00 – 17:30. Zapisy do końca lutego.
      
       Zapraszamy także na zajęcia dla dorosłych: taniec towarzyski, zumba, fitness, yoga. Szczegóły na stronie www.taniec.elblag.pl oraz pod numerami telefonów 55 236 92 82, 606 716 626.
      
      

 

-------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej