UWAGA!

Szpital Miejski dla seniorów – wyniki zbiórki

31 stycznia zakończyła się zbiorka publiczna pn. „Symfonia Serc”. Akcja zapoczątkowana została 23 listopada 2012 r., koncertem charytatywnym na rzecz osób starszych pt.: „Bogatym nie jest ten kto posiada lecz ten kto daje”. Gwiazdą wieczoru był honorowy obywatel miasta Elbląga Ryszard Rynkowski.

Zgodnie z decyzją DSO.5311.13.2012.EP Urzędu Miejskiego w Elblągu z dnia 30 października 2012 r. w sprawie zezwolenia Komitetowi organizacyjnemu do przeprowadzenia zbiórki publicznej pn. „Symfonia Serc”, Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Żeromskiego 22 otrzymał możliwość zebrania pieniędzy celem podniesienia standardu warunków pobytu pacjentom przebywającym w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym.
       W czasie trwania zbiórki członkinie Komitetu prowadzały na terenie naszej placówki a także w Urzędzie Miejskim w Elblągu, sprzedaż unikalnych przedmiotów wykonanych ręcznie przez pacjentów i pracowników Szpitala, oraz zbierały datki do puszek kwestarskich.
       Suma zebranych środków finansowych wyniosła 2 720,00 zł, natomiast koszty zbiórki to 502,50 zł. Tym samym dochód uzyskany ze zbiórki wyniósł 2 217,50 zł i zostanie przekazany na zakup materacy dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego.
       Wszystkim wspierającym akcję i darczyńcom serdecznie dziękujemy!
      
Katarzyna Radej, Szpital Miejski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • kupa kasy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  babajaga(2013-02-25)
 • Jaki kasty zbiórki pani Kamil? Czyli te 502 zł z groszami do pani kieszeni wskoczyło? O i jak tu zaufać komuś kto niby zbiera kase na cos a d cześć. .. ładuje do własnej kieszeni pod pretekstem "obsługi zbiórki". FE, NIE ŁADNIE !/Alojzy/
 • Te dwa tysiące "szczodrości "to wstyd i dowód na znieczulicę władz miasta, które więcej wydały na turboślimaka, strategię, wycieczkę do Chin, dowód na indolencję zarządzających szpitalem. Dwa tysiące to mniej niż Prezydent wydał na ulotki informujące o spotkaniach z mieszkańcami by bronić własny stołek. Oby po referendum obecni notable musieli razem z rodziną przeżyć miesiąc za 2 tysiące i oby przekonali się jaka to masa pieniędzy.
Reklama