UWAGA!

Szukaj piękna na wiosnę!

 

Wiosna to czas, kiedy cały świat rozkwita i staje się radosny. To również doskonały moment na to, by upiększyć swoje życie, a swoim bliskim podarować coś pięknego. Salon Jubilerski Agat świetnie to rozumie i dlatego rusza z nowymi, świeżymi promocjami!

Idealne, bo wyjątkowe
       Salon Jubilerski Agat ma dla swoim klientów ogromny wybór kolczyków, naszyjników, łańcuszków, ze srebra i złota. Są również celebrytki, czyli łańcuszki z zawieszkami, a także piękna ceramika. Wszystko to ma w sobie fantazję, elegancję, ale i charakter, z mocą kolorów i wzorów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Do grona tych atrakcji dołączają również świetne promocje. Złoto i srebro 50 proc. taniej, a łańcuszki, złote i srebrne, tańsze o 20 proc. !
      
      
To zawsze jest dobry pomysł
       Elegancki zegarek to nie tylko miernik czasu, ale i ozdoba oraz przemiot, który towarzyszy nam cały czas. Dobrze dobrany może stać się doskonałym prezentem, ważne jednak, by był jak najlepsze jakości. Salon Agat swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna ma również takie marki jak Fossil i Doxa - teraz do 20 proc. taniej!

 


       Najpiękniejszy symbol obietnicy
       Salon Jubilerski Agat stawia na wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Do tradycyjnych obrączek istnieje możliwość wstawienia dwóch gratisowych brylantów, a także bezpłatnego grawerowania. Salon daje również do 20 proc. rabatu na brylanty i jako jedyny dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę.
      
       Warto mieć kartę
       Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu ponad 20 proc. rabatu.
      
       Sprzedaj jak najlepiej
       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy korzystny kurs skupu, oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż mamy stałą promocję do 30 proc., istnieje możliwość negocjacji ceny.
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

--- Reklama ---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie