UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tablice rejestracyjne do odbioru

 
Elbląg, Tablice rejestracyjne do odbioru
fot. policja

Do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu trafiło wczoraj i dziś rano ponad 20 tablic rejestracyjnych. Tablice były przynoszone przez policjantów zabezpieczających zalane ulice, ale i przez samych mieszkańców.

Tablice są do odbioru w komendzie przy ul. Tysiąclecia 3. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 55 230 17 07. Policjanci ruchu drogowego oraz prewencji i prewencji kryminalnej zabezpieczali ulice, na których doszło do podtopień.
       - Na głównych skrzyżowaniach w ciągu ulicy Tysiąclecia, Hetmańskiej Rycerskiej zdecydowaliśmy się na ręczne kierowanie ruchem przez policjantów – mówi kom. Wojciech Skrobotun, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Zablokowaliśmy wjazd w al. Grunwaldzką, która była zalana, bo sygnalizacja świetlna nie usunęłaby zatoru spowodowanego ilością pojazdów, stąd właśnie ręczne sterowanie. Kierowcy zdali wczorajszy egzamin i dziękujemy im za wyrozumiałość i sprawne pokonywanie utrudnień oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem oraz zachowaną dyscyplinę.
       Również w nocy policjanci pełnili służbę na posterunkach m.in. na ulicach: Łęczyckiej, Fromborskiej, al. Grunwaldzkiej, ul. Fabrycznej, Grota Roweckiego oraz Malborskiej. Policjanci na bieżąco przekazywali informacje o sytuacji dyżurnemu KMP a ten kierował je do Zarządzania Kryzysowego.
       Służbę na drogach pełniło 116 policjantów w tym 22 policjantów ruchu drogowego, do służby weszli także żołnierze Żandarmerii Wojskowej i Inspekcja Transportu Drogowego. Z Oddziałów Prewencji KWP w Olsztynie do Elbląga oddelegowano łącznie 29 policjantów do wykorzystania podczas działań Pogotowia Powodziowego.
       Na chwilę obecną ulice są drożne, woda ustąpiła, trwa sprzątanie.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama