UWAGA!

Tak pracują policjanci z Tolkmicka

 
Elbląg, Tak pracują policjanci z Tolkmicka
fot. policja

Policjanci z Tolkmicka podsumowali miniony rok służby. Policyjna odprawa odbyła się w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Tolkmicku. Rewir IV Dzielnicowych, który działa w Tolkmicku, liczy 7 policjantów.

Podczas dzisiejszej (8 lutego) odprawy omówiono zdarzenia, do jakich dochodziło na terenie miasta i gmin Tolkmicko i Milejewo, w tym również zdarzenia drogowe. W 2016 roku na terenie gminy Tolkmicko doszło do 6 wypadków drogowych oraz 24 kolizji. Z kolei na terenie gminy Milejewo było 10 wypadków drogowych i 38 kolizji. Policjanci dzielnicowi z Tolkmicka wypracowali ponad 900 godzin służb patrolowych, podczas których kontrolowali miejsca zagrożone.
      
       W 2016 roku wzięli także udział w działaniach prewencyjnych takich jak: „Bezpieczne ferie zimowe 2016”, „Bezpieczne wakacje”, „Bezpieczna droga do szkoły”, „Bezpieczny przedszkolak” oraz w propagowaniu przedsięwzięć: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz program „Dzielnicowy bliżej nas”. Łącznie w szkołach w 2016 roku przeprowadzono ponad 140 spotkań policjantów dzielnicowych z dziećmi i młodzieżą.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama