UWAGA!

Tak witaliśmy nowy rok!

 
Elbląg, Tak witaliśmy nowy rok!
(fot. Michał Skroboszewski)

Kilka tysięcy osób witało nowy rok na skwerze katedralnym w Elblągu. Zanim wybiła północ, publiczność rozgrzewał zespół 4 Dreamers, a po odliczaniu niebo rozbłysło fajerwerkami. Zobacz film i więcej zdjęć.

- Myślę, że 2018 rok to był dobry rok dla miasta i chciałem Wam za wspólne działanie serdecznie wszystkim podziękować. Za chwilę wspólnie przywitamy nowy 2019 rok. Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, spełnienia wszystkich zamierzeń, wszystkich marzeń. Również tego, by każdy dzień był dla Was szczególny, byście na swojej drodze spotykali dobrych i właściwych ludzi. Do Siego roku. Wszystkiego najlepszego! - mówił do zebranych na placu katedralnym Witold Wróblewski, prezydent Elbląga, który na uroczyste powitanie roku przyszedł z żoną.
       Zanim kilkutysięczny tłum rozpoczął odliczanie do nowego roku, na scenie wystąpił zespół 4 Dreamers, który co było widać po reakcji publiczności, ma wielu fanów w naszym mieście. W skład zespołu wchodzą uczestnicy programu The Voice Kids: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Tomasz Gregorczyk oraz elblążanin Maksymilian Więckowski.
       Po kilkunastominutowym pokazie fajerwerków dyskotekę pod chmurką poprowadził DJ Mike Weed, a szczęśliwcy mogli liczyć na nagrody w konkursie butelkowym, wrzucając do specjalnie oznakowanych pojemników butelki po szampanie.
      
       Zobacz film 
      
      
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama