UWAGA!

Tam jest smacznie!

 Tam jest smacznie!

Czas, który mamy tylko dla siebie i dla naszych bliskich jest bezcenny. Dlatego warto spędzać go w miejscu przyjaznym, pełnym komfortu. Restauracja Duet zaprasza wszystkich na smakowite jedzenie, lunch w ciągu dnia albo na kawę i deser przy dobrej książce. Teraz restauracja jest dłużej otwarta. Zobacz więcej zdjęć. 

Smak podszyty dobrą jakością
       Restauracja Duet już zdążyła zapisać się na kulinarnej mapie Elbląga. Podniebienia i serca odwiedzających zdobyła daniami kuchni litewskiej i polskiej, podawanymi w odświeżonej formie.
       Karta zawiera wiele potraw, na szczególną uwagę zasługuje dziczyzna, podawana z podgrzybkami i kasztanami, a także carpaccio z półgęska.
       Jedną ze specjalności restauracji jest również lunch, czyli codziennie inny, dwudaniowy zestaw obiadowy, podawany od poniedziałku do piątku, między godz. 12 a 16. Robiony wyłącznie ze świeżych składników, jest kwintesencją dobrego smaku i ciekawych połączeń. 
       Do restauracji Duet można przyjść również z dziećmi - to dla nich stworzono specjalne propozycje w menu, a także kącik do zabawy.
      
       Przekąski dla nocnych łasuchów
       Kiedy kuchnia kończy pracę, a wciąż chce się jeść... Restauracja Duet znalazła rozwiązanie idealne. Miejsce to zaprasza na zimne i ciepłe przekąski, podawane gościom, którzy chcą posiedzieć znacznie dłużej. Zwłaszcza, że Duet rozszerza godziny otwarcia: w tygodniu restauracja będzie czynna od godz. 12 do 22, natomiast w weekendy, to znaczy od piątku, od godz. 12 do 24.

 

 Warto jednak zaznaczyć, że załoga doskonale rozumie ducha wspólnej zabawy i biesiadowania, dlatego jeśli będzie taka potrzeba drzwi lokalu będą dłużej otwarte.
      
       Zatrzymaj tę chwilę
       W Restauracji Duet łatwo można zapomnieć o tym, co dzieje się wokół. Zapewnia to interesujący zbiór książek, przy którym można choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Dodatkowe atrakcje, tym razem dla podniebienia, zapewni pyszny deser, a także kawa, herbata albo lampka dobrego wina.
      
       Jesteś ciekawy szczegółów? Znajdziesz je na stronie www.duetelblag.pl
      

Restauracja Duet
       ul. Stary Rynek 63-64
       Tel: 533 105 643
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do czwartku
       Od godz. 12 do 22
      
       Piątek, Sobota, Niedziela
       Od godz. 12 do 24
      
-----------Reklama-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie