UWAGA!

Taneczna Gimnazjada

2008-06-10
Aktualizowany 2008-06-16 09:58
Elbląg, Taneczna Gimnazjada

W poniedziałek 16 czerwca o godz. 16 w sali sportowej Światowida elbląscy gimnazjaliści zaprezentują swoje umiejętności taneczne, które zdobyły podczas zajęć w minionym semestrze.

- Każdy semestr nauki tańca w elbląskich gimnazjach kończy się „Gimnazjadą taneczną” a w poniedziałek odbędzie się już jej XV edycja - informuje Monika Stando ze Światowida. - Tym razem jednak na parkiecie zaprezentują się zwycięzcy eliminacji wewnętrznych w poszczególnych szkołach, a poza choreografią z ubiegłego semestru pokażą także tango i jive'a.
     - Postanowiliśmy też zmienić godzinę turnieju na popołudniową, ponieważ chcemy, aby rodzice czy opiekunowie uczestników mieli okazję dopingować swoje dzieci - mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca „Promyk”. - Instruktorzy przez pół roku pracowali i przygotowywali młodzież do tego występu, a także próbowali zaszczepić w nich zamiłowanie do tańca i pokazać, ze nie jest to tylko sport, ale także dobra zabawa, nauka wytrwałości, sumienności i rywalizacji na zasadach fair play.
     Organizatorzy - Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid”, Stowarzyszenie „Jantar” i Urząd Miejski w Elblągu - chcą, aby impreza była dostępna dla większej liczby osób zainteresowanych.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama