UWAGA!

Taneczne mistrzostwa w internecie

Elbląg, Taneczne mistrzostwa w internecie

Telewizyjne retransmisje z Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim będzie można za darmo zobaczyć w Internecie. Dwudniowa impreza rozpoczyna się już jutro (8 marca) w Elblągu.

Do Elbląga przyjadą najlepsze pary z całego kraju, by walczyć o mistrzowskie tytuły w stylach standardowym i latynoamerykańskim. Dwie najlepsze pary będą reprezentowały Polskę na mistrzostwach Europy i świata.
     Zapowiada się widowisko pełne tańca i dobrej muzyki. Będzie można podziwiać piękne stroje tancerek i eleganckie kostiumy panów.
     Udział zapowiedziały również m.in.: Iwona Szymańska-Pavlović, sędzia i trenerka, a także jurorka popularnego programu „Taniec z gwiazdami” oraz Aneta Piotrowska, mistrzyni, która w trzeciej edycji „Tańca z gwiazdami” doprowadziła aktora Rafała Mroczka do zwycięstwa i zdobycia Kryształowej Kuli.
     Retransmisję sobotniej gali portal www.eswiatowid.pl opublikuje w niedzielę, a obszerną relację z niedzielnej gali - w poniedziałek.
     Będzie to już kolejne tego rodzaju przedsięwzięcie portalu kulturalnego. Poprzednio internauci mogli oglądać relacje z Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup, turnieju tanecznego Jantar czy musicalu „Gdy bogowie śnią…”.
     Na retransmisje zaprasza wydawca eswiatowid.pl - Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid w Elblągu.
     
     Marta Hajkowicz rozmawiała z młodymi tancerzami, parą Bartłomiej Szkutnik - Alicja Minkiewicz, którzy reprezentować będą Elbląg na Mistrzostwach Polski w Tańcu
     Towarzyskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama