UWAGA!

Taneczne propozycje Promyka

 

Od września Centrum Tańca „Promyk" rozpocznie nabory na kursy taneczne. Różnorodna oferta to gwarancja tego, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkich miłośników tańca, tych najmłodszych, trochę starszych, ale i tych w kwiecie wieku, zapraszamy do zapisów na zajęcia już na początku roku szkolnego. Najnowszą taneczną propozycją Promyka jest... zumba.

- Najniższe ceny w Elblągu oraz najlepsi instruktorzy to tradycja kursów organizowanych przez Centrum Tańca „Promyk", staramy się również realizować nowe ciekawe, formy tańca, szukać oryginalnych propozycji, tym razem będzie to zumba - zapowiada Marek Kucharczyk z Centrum Tańca „Promyk".
      
       Czas na... zumbę
      
Innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje długo, długo po zajęciach. Zumba to inspirowane południową Afryką zajęcia taneczno - ruchowe. Dzięki połączeniu latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych stworzony został dynamiczny i skuteczny program fitness. Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla zmaksymalizowania wydatku energii, prawidłowego funkcjonowania układu krążenia oraz wymodelowania sylwetki.
       - Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, uczestnicy przychodzą bo fajnie spędzają czas, a po pewnym czasie zaskakują ich rezultaty - mówi Patrycja Dyrmo, instruktor zumby. - To doskonała alternatywa dla aerobiku i fitnessu. Jest łatwa, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, tańcząc zumbę nie myśli się o tym, że tak naprawdę są to ćwiczenia.
       To w pełni autorski program, do którego prawa posiada Zumba Fitness, dlatego zumbę mogą prowadzić jedynie specjalnie wyszkoleni instruktorzy.
       - Na początku sierpnia ukończyłam kurs Zumby, jestem certyfikowanym instruktorem, który ma uprawnienia do prowadzenia tych zajęć - mówi Patrycja Dyrmo.
       Zumba to także specjalnie skomponowana i dopasowana do osiągnięcia określonych rezultatów muzyka. W ostatnich latach Zumba niemalże zrewolucjonizowała rynek fitness, tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening w rozrywkę. Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi na całym świecie, zapisując się w historii, jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.
       Otwarte warsztaty zumby odbędą się 10 września o godz. 16 na sali sportowo - widowiskowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid".
       - Będzie można bezpłatnie sprawdzić co to jest Zumba i czy odpowiada nam ten rodzaj aktywności, wystarczy jedynie wziąć ze sobą wygodny strój sportowy i obuwie sportowe - dodaje Patrycja Dyrmo.
       Patrycja Dyrmo jest finalistką Mistrzostw Polski w 10 tańcach, specjalistką Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar" w tańcach latynoamerykańskich.
      

 


      
       Terminy spotkań organizacyjnych:
       środa, 7 września
      
- Centrum Tańca „Promyk", ul. Browarna 80 - nabory do sekcji tańca ludowego:
       godz. 17 - taniec ludowy - dzieci - nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Elbląg"
       godz. 18 - taniec ludowy - młodzież, dorośli - nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Elbląska"
      
       czwartek, 8 września
      
- sala widowiskowo-sportowa CSE „Światowid":
       godz. 16.30 - rytmika dla dzieci
       godz. 17 - taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży
       godz. 18 - pozostałe formy tańca dla dzieci i młodzieży (taniec nowoczesny, cheerleading, taniec współczesny)
       godz. 19 - taniec towarzyski i pozostałe formy taneczne dla dorosłych (salsa, taniec brzucha , latin solo, yoga, aerodance, program 50+, zumba)
      
       sobota, 10 września
       - sala widowiskowo-sportowa CSE „Światowid"
       godz. 16 - zumba - otwarte warsztaty
      

Centrum Tańca „Promyk"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • I biznes się prywatny kręci na miejskiej placówce a potem "hop"kaska do prywatnej kieszeni pana radnego-dyra Centrum Światowit.
 • czekalam, czekalam, mialy byc takze warsztaty za 50%. .. .i co ?? Pan Marek pomysłami sypie, ale koszty tej akcji ponieśli restauratorzy i potem jeszcze co niektórzy niezadowoleni z długości oczekiwania wypisywali swoje żale w internecie. Panie Radny prosze dac przykład ( niech teoria w Pana ustach stanie sie tez praktyką), aby w przyszlym roku więcej osób sie przyłączyło ( o ile ci co w tym roku uczestniczyli znów sie włączą. .. .). Co Pan w swojej prywatnej firmie prponuje za połowę stawki?????
 • A kiedy będą warsztaty KIZOMBY?
 • Jakie straty :))? Oni są zadowoleni ponieważ takich zysków ilością nigdy nie mieli. To przedsiębiorcy nie byli przygotowani na taki atak mieszkańców
 • to wspaniale ze nie ma strat, więc tymbardziej niech pomysłodawca ruszy z promocja za 50 % - Panie Marku, Promyku, wszyscy Radni - sprzedawajcie promocyjnie swe uslugi za 50 %, a beda same zyski :) Prosze o realizacje swoich pomysłów swoimi rękoma. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pani x(2011-08-31)
Reklama