UWAGA!

Targi dla gimnazjalistów

Od 27 do 28 marca w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu odbywać się będą VI Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych. Impreza skierowana jest do uczniów ostatnich klas gimnazjów, ich nauczycieli i rodziców.

Podczas targów elbląskie szkoły ponadgimnazjalne zaprezentują swoje oferty edukacyjne, plan zajęć pozalekcyjnych oraz przedstawią warunki przyjęcia do klas pierwszych na nowy rok szkolny. Gimnazjaliści będą mieli okazję dokonać wyboru najlepszej ich zdaniem placówki. Uczestnictwo w targach to także szansa na poznanie potrzeb przedsiębiorców. Ci wychodzą do przyszłych absolwentów aby im pokazać, jakich pracowników w przyszłości będę poszukiwać.
     Na jednym ze stoisk swoją ofertę przedstawiać będzie Stowarzyszenie "Klaster Mebel Elbląg", które skupia firmy z szeroko pojętej branży meblowej oraz otoczenia biznesu.
     Wskaże on zapotrzebowanie lokalnego rynku na specjalistów branży meblowej, co może przyczynić się do pomocy osobom niezdecydowanym, jaki kierunek wybrać, aby w przyszłości nie mieć problemów ze znalezieniem pracy.
     VI Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych odbywać się będą w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu przy ul. Komeńskiego 39: 27 marca w godz. od 10.30 do 16.30 oraz 28 marca w godz. 10.00 do 16.30.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama