UWAGA!

Targi Teleinformatyczne Innowacji Technologicznych i Usług

2009-06-01
03:42
Elbląg, Targi Teleinformatyczne Innowacji Technologicznych i Usług

Dziś (4 czerwca) o godz. 12 rozpoczną się Targi Teleinformatyczne Nowoczesnych Technologii i Usług w Centrum Sportowo-Biznesowym.

Targi mają na celu popularyzację nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych w produktach i usługach wystawców. Na parkingu swoje stoiska będą mieli czołowi dealerzy samochodów: Citroen Auto Postek, Hyundai Wegner, Renault Ossowscy, Toyota Knedler.
       Swoje produkty zaprezentuje również Techtrans i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Czynny będzie punkt Komendy Miejskiej Policji z Elbląga, w którym mieszańcy miasta będą mogli oznakować swoje rowery.
       Na powierzchni wystawienniczej wewnątrz budynku swoje stoiska będą miały firmy: ComputerTeam, Softel, Uran, Opegieka, Vene Studio Reklamy, MBS Systems, Aquamatix, ARK „Elit", EduCar, Dialog, Blue. W ich ofercie między innymi znajdują się usługi i produkty reklamowe, komputerowe, teleinformatyczne, edukacyjne, produkcyjne. Niewątpliwą atrakcją targów będą komputerowe symulatory szkoleniowe i symulator zderzeniowy.
       Czynny będzie również punkt konsultacyjny Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji, w którym przedsiębiorcy dowiedzieć się będą mogli jak pozyskać fundusze unijne na nowe technologie. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzenia CS-B w godzinach od 12 do 18. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: www.einti.eu.
      
       Targi pod patronatem Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      
      
       -------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
      
      
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama