UWAGA!

Teatr musi jeszcze poczekać na remont

 
Elbląg, Tak ma wyglądać główne wejście do teatru od strony ul. Teatralnej
Tak ma wyglądać główne wejście do teatru od strony ul. Teatralnej

Przetarg na remont i przebudowę Teatru im. Aleksandra Sewruka może zostać unieważniony. Dzisiaj podczas otwarcia ofert okazało się, że jedyna propozycja, która dotarła do teatru, nie spełnia wymogów formalnych.

Przypomnijmy, że teatr planuje przebudowę i remont swojej siedziby za 6,6 mln złotych, 4,5 mln z tej kwoty to dofinansowanie z unijnego konkursu. Za takie pieniądze chce wyremontować i przebudować istniejące pomieszczenia, m.in. Małą Scenę, salę prób, zaplecze techniczne, a także zwiększyć powierzchnię ekspozycyjną. Ma też powstać nowe wejście na Dużą Scenę, od strony ul. Teatralnej wraz z nowoczesną bryłą, nawiązującą do tej, którą obecnie modernizuje CSE Światowid.

Dzisiaj okazało się, że na rozstrzygnięcie, kto będzie wykonawcą tych wszystkich prac, będziemy musieli poczekać. Komisja przetargowa stwierdziła, że jedyna oferta, która wpłynęła na przetarg, ma braki formalne. - Zastanawiamy się, co dalej. Tak na gorąco trudno jeszcze mówić o konkretnych scenariuszach – powiedział nam dzisiaj Mirosław Siedler, dyrektor Teatru im. Aleksandra Sewruka.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama