UWAGA!

To był prima aprilis

Elbląg, To był prima aprilis
fot. archiwum portEl.pl

Nie wszystkie informacje, jakie ukazały się na portEl.pl 1 kwietnia były prawdziwe. A szkoda, bo niektóre mogłyby być. Odkręcamy więc to, co wcześniej namieszaliśmy. Mamy nadzieję, że podczas lektury chociaż przez moment uśmiech zagościł na Państwa twarzach. 

Nie istnieje odnowiony projekt przebudowy amfiteatru, mimo że wielu elblążan bardzo by tego chciało. Nie ma też pieniędzy na ten cel, bo miasto jest w trudnej sytuacji finansowej. Wiele wskazuje na to, że na odnowienie amfiteatru przyjdzie nam poczekać wiele lat.
       Mimo że wielu kibiców Olimpii śpiewa podczas meczów „Jedno miasto, jeden klub”, o połączeniu Olimpii i Concordii też nie ma mowy. Ale o awansie do II ligi już tak, za co w przypadku Olimpii trzymamy kciuki, a Concordii życzymy spokojnej gry na wiosnę i urwania kilku punktów konkurentom żółto-biało-niebieskich.
       Na portEl.pl swoje primaaprilisowe żarty zaprezentowała też Telewizja Elbląska. Spieszymy wyjaśnić, że mimo silnego wiatru komenda policji przy Królewieckiej jest w miarę dobrym stanie i policjanci nie będą musieli się nigdzie przeprowadzać. Miasto nie zyska też nowej atrakcji turystycznej obok nowego basenu, nie będzie ani rekinów, ani delfinów, choć takie egzotyczne widoki z pewnością rozsławiłyby nasze miasto w świecie.
       Primaaprilisowym żartem nie są natomiast informacje o planach reaktywacji EB. Według naszych informacji piwo pod tą marką ma wrócić na polski rynek i to już wkrótce.
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama