UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To musi być lepszy rok: kalendarz 2021 portEl.pl

Mamy go! Kalendarz portEl.pl, który powstaje ze zdjęć naszych Czytelników jest już w naszej redakcji. Dziękujemy autorom, którzy przysyłali swoje zdjęcia na konkurs Fotka Miesiąca. Kalendarz rozpoczyna też jubileuszowy rok portEl.pl. W styczniu stuknie nam 20 lat, od kiedy trzymamy Waszą stronę.

Zdjęcia naszych Czytelników przez cały ten dziwny rok podtrzymywały nas na duchu. Pokazywały nam świat, jaki znamy i kochamy. Piękne okolice Elbląga i samo miasto ujęte z różnej perspektywy.

Swoje zdjęcia nadesłało blisko 50 autorów. Do kalendarza możemy niestety wybrać tylko dwanaście zdjęć i okładkę. Wybór nie był łatwy, w tym roku dominowały krajobrazy i fotografie związane z naturą i trudno się dziwić, bo to pandemia wyznaczała rytm życia w mijającym roku. Jeśli tylko ktoś mógł, uciekał poza miasto, gdzie można było złapać chwilę oddechu.

Nowe spojrzenie na Elbląg i okolice zapewnia nam też nowa technologia. Zdjęcia z lotu ptaka porządkują to, co z perspektywy żaby wydaje się miejską dżunglą. W końcu możemy dostrzec wzory tworzone przez naturę i harmonię miejskich ulic.

Kłaniamy się nisko wszystkim autorom, którzy przez cały rok nadsyłają swoje zdjęcia na konkurs Fotka Miesiąca. Dzięki Wam powstaje ten wyjątkowy kalendarz, który mamy nadzieję będzie zapowiadał już tyko dobre dni.

  Elbląg, Okładka naszego kalendarza na 2021 rok ze zdjęciem autorstwa Piotra Leibnera
Okładka naszego kalendarza na 2021 rok ze zdjęciem autorstwa Piotra Leibnera

Kalendarz ze zdjęciami Czytelników portEl.pl trafi do setek elbląskich firm i instytucji. Można też go obejrzeć w formie wirtualnej.

Na prośbę Czytelników przeznaczyliśmy limitowaną liczbę kalendarzy do sprzedaży. W naszej redakcji przy ul. 1 Maja na chętnych czeka 20 egzemplarzy w cenie 20 zł za sztukę. Kalendarze można też wygrać w konkursie, o czym poniżej. 

 

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy konkurs. Napisz lub nagraj życzenia świąteczne dla wszystkich elblążan. Najciekawsze nagrodzimy kalendarzem i oczywiście opublikujemy na portEl.pl

- świąteczne życzenia dla elblążan prześlij na adres konkurs@portel.pl

- w tytule maila prosimy wpisać "Kalendarz"

- podaj swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy

- na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia do godz. 12

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel, udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na publikację danych.

 

***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama