UWAGA!

To ostatni dzwonek na kupno własnego M!

 
To ostatni dzwonek na kupno własnego M!
fot. Michał Skroboszewski

Popularne Mini - Osiedle przy ul. Legionów powiększa się – w sierpniu rozpoczęto budowę ostatniego budynku. Warto już teraz porządnie się rozejrzeć i sprawdzić, jakie mieszkania można kupić. A jest w czym wybierać! Zobacz zdjęcia osiedla.

Mini-Osiedle przy ul. Legionów cieszy się dużą popularnością wśród tych, którzy szukają najlepszego miejsca do zamieszkania. Bliskość przychodni, szkół, przedszkoli, lasu miejskiego Bażantarnia, a także przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo dojechać w każde miejsce w Elblągu, sprawia, że jest to osiedle szczególnie atrakcyjne i idealne dla rodzin z dziećmi.
       W sierpniu Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Przemysłówka 03 rozpoczęło budowę kolejnego, a zarazem ostatniego, wielorodzinnego budynku. Planuje się, że miejsce to będzie gotowe w trzecim kwartale 2017 r.
       W budynku C powstaną mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 37 mkw. do 115 mkw. Te, które znajdują się na parterze dodatkowo będą miały zamontowane rolety zewnętrzne, to tam pojawiają się również duże tarasy – od 30 do 100 mkw.
       Ci, którzy szukają komfortu i przestrzeni znajdą go na najwyższym, piątym piętrze. Jak zakłada projekt to właśnie tam powstaną luksusowe mieszkania o wielkości od 90 do 115 mkw. Ich atutem będą tarasy o rozmiarze od 14 do 35 mkw, z których będzie można podziwiać panoramę miasta. Już teraz wiadomo, że będą to mieszkania funkcjonalne, ustawne, z możliwością własnej aranżacji.
       Warto się pospieszyć, bo jeszcze tylko w tym roku można wnieść wkład własny w wysokości 10 proc. wartości mieszkania. Od stycznia ta liczba wzrośnie do 15 proc.!
       Dostęp do hali garażowej, w której znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie, zapewnią windy osobowe. Parkować będzie można również na zewnątrz – po to stworzono dodatkowe miejsca obok budynku. Na terenie przy budynku zostanie utworzony plac zabaw i pojawią się tereny rekreacyjne dla wszystkich mieszkańców.
      
       Zainteresowany? Szczegóły znajdziesz na stronie Przemysłówki 03.
      
      
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego
       Przemysłówka 03
      
       ul. Żytnia 1
       tel: 55 235 09 09
       693 888 180

      
       ---------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej