UWAGA!

To próba oszkalowania. Oświadczenie Katarzyny Anny Hankus

2014-11-14
17:40
To próba oszkalowania. Oświadczenie Katarzyny Anny Hankus

Po wczorajszym artykule, który został opublikowany na stronie elblag24.pl na temat mojej osoby postanowiłam zwrócić się dziś (14 listopada) do sądu  i w trybie wyborczym pozwać ten portal za pomówienia.

Przedstawione w artykule elblag24 zarzuty i sytuacje nie mają nic wspólnego z prawdą, a są próbą oszkalowania mojej osoby. Wydawca elblag24.pl nie stawił się na sprawę, w związku z tym nie mam możliwości udowodnienia prawdy przed sądem przed dniem wyborów.
Katarzyna Anna Hankus
      

      
Oświadczenie Pana Piotra Imiołczyka na temat Katarzyny Hankus
       Nigdy nie angażowałem się w politykę bieżącą i nie zamierzam złamać tej zasady zarówno w stosunku do polityki na szczeblu samorządowym jak i ogólnopolskim. Wystarczy poznać procesy społeczne przez pryzmat historii, by ocenić je z dystansu i społecznie angażować się na innych niewątpliwie ważnych polach pracy.
      
       Teraz jednak, wezwany na świadka w sprawie w trybie wyborczym, oświadczam co następuje:
       1. Wszystkie fakty zamieszczone w artykule elblag24, które przedstawiają Panią Katarzynę Hankus w relacjach z sąsiadką w złym świetle są niezgodne z prawdą. Osoba, która oskarża czyni to od wielu lat i nie tylko w stosunku do Katarzyny Hankus.
       2. Pani Katarzyna Hankus jest osobą, którą znam od wielu lat - jako uczennicę, sąsiadkę a także ofiarę przemocy ze strony Pani Janiny W. w stosunku do naszych rodzin.
       3. Imponderabilia wymagają w chwili tak wyjątkowej, by zaprzeczyć oszczerstwom i osobiście potwierdzić, iż fakty przedstawione w artykule nie tylko nie miały miejsca, ale składają się na sytuację, w której kat zamienia się w ofiarę, kłamie zdając sobie sprawę z faktu, że krzywdzi niewinnych ludzi. Krzywdzi Panią Katarzynę Hankus w przededniu wyborów.

      

      
---ogłoszenie płatne---

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej