UWAGA!

To solidna propozycja kariery

 To solidna propozycja kariery

Gimnazjalisto, wbrew pozorom Twoja przyszłość zbliża się dużymi krokami. Dlatego warto o niej pomyśleć, właśnie teraz, gdy kończysz gimnazjum, bo z raz wybranej ścieżki trudno zawrócić. "Stolarz- zawód z przyszłością" to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre zarobki, posiadanie konkretnych umiejętności i możliwość rozwoju.

Akcja skierowana jest do tych, którzy stoją tuż przed wyborem ścieżki zawodowej, czyli do gimnazjalistów oraz ich rodziców. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług wraz z marką Meble Wójcik stworzył program edukacji podparty praktyczną nauką zawodu. Efekt? Konkretne umiejętności, tzw. "fach w ręku", co przekłada się na mnogość ofert pracy, a przede wszystkim na dobre zarobki. 
       Są dwie drogi: uczeń może ukończyć trzyletnią Zasadniczą Szkołę Zawodową, która da mu wyuczony zawód Stolarz, albo kształcić się dalej. Jeśli wybierze tę drugą opcję, ukończy Technikum w klasie patronackiej marki Meble Wójcik. Ze szkoły wyjdzie z tytułem Technika Technologii Drewna oraz z maturą, a także z trzy- albo pięcioletnim stażem pracy na koncie. Wszyscy uczniowie, zarówno ci ze szkoły zawodowej, jak i ci z technikum odbywają praktyki zawodowe pod okiem specjalistów, w nowoczesnych fabrykach należących do Grupy Meble Wójcik.

 

 Każdy jest tutaj traktowany jak osoba, którą trzeba nauczyć zawodu, z dużą dawką wyrozumiałości. A najlepsi otrzymują Stypendium Szefa Firmy. 
       Przy tym wszystkim, warto pamiętać, że drzwi do dalszej nauki stoją otworem. Dzięki staraniom m.in. jednego z największych producentów mebli w regionie na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim utworzono kierunek Technologia Drewna. Pierwsi studenci zaczną zajęcia już w październiku tego roku.
      
       Zainteresowany? Sprawdź szczegóły na stronie projektu "Stolarz – Zawód z przyszłością".
      
      

-----------Artykuł sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie