UWAGA!

Totalny szok! Wygrał nieznany! I co teraz? Reklama

2013-06-24
08:00

Wszyscy kandydaci na prezydenta oraz do rady miasta jak również mieszkańcy są w szoku! Wygrał kandydat nikomu nieznany! Każdy pyta kto to taki? Jaki miał program? Skąd się wziął? Odpowiedź jest prosta, a program banalny! A co na to wszystko wygrany? Odpowiada jednym zdaniem: "Wygrali wszyscy mieszkańcy Elbląga, którzy od dziś zapłacą za większość 50 proc. mniej".

Prezentujemy Państwu wywiad z jedynym wygranym w wyborach w Elblągu.
      
       Dziennikarz: Jak Pan to zrobił, że wygrał Pan wybory?

       Wygrany: Zwyczajnie! Obiecałem elblążanom, że będą mogli kupić większość rzeczy za 50 proc., 70 proc., a nawet 90 proc. taniej i słowa dotrzymam!
      
       Dziennikarz: Jakie to są rzeczy?

       Wygrany: Praktycznie wszystkie bez wyjątku np. wakacje za połowę ceny nad morzem, w górach lub w Grecji czy Bułgarii. Pyszne pierogi za 6 zł, a nie za 12 zł. Zabiegi kosmetyczne dla kobiet, fryzjer za jedyne 29 zł zamiast 100 zł, gra w golfa za 19 zł zamiast 60 zł i wiele więcej.
      
       Dziennikarz: A co ze służbą zdrowia?

       Wygrany: O tym też pomyślałem, każdy bez wyjątku za jedyne 9 zł zamiast 20 zł może mieć przegląd uzębienia lub za 79 zł zamiast 170 zł może pozbyć się kamienia oraz znać pełną wiedzę na temat swoich zębów i cieszyć się pięknym uśmiechem.

 


      
       Dziennikarz: Jakich jeszcze możemy spodziewać się zniżek w Elblągu?
       Wygrany: Obecnie posiadamy ponad 100 ofert ze zniżkami do 90 procent. Obejmują one restauracje, hotele, salony kosmetyczne, siłownie, fotografów, stomatologa, wyjazdy na wakacje i wiele innych.
      
       Dziennikarz: Proszę w końcu powiedzieć wszystkim gdzie możemy szukać tych ofert?
       Wygrany: Zapraszam wszystkich na stronę www.timedeal.pl, gwarantuję Pani oraz wszystkim elblążanom, że to co tam Państwo zobaczycie to przejdzie wszystkie wasze oczekiwania !
      
      

------------- Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej