UWAGA!

Tragedia na berlince. Trzy osoby nie żyją

 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (śmiertelne)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej

Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 17 na "berlince", za zjazdem na Frombork. Nie żyją trzy osoby, dwie kolejne trafiły do szpitala. Strażacy wyciągali pasażerów i kierowców zakleszczonych w autach. Droga jest zablokowana. Zobacz zdjęcia i filmy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca audi, który jechał w stronę Elbląga podczas wyprzedzania jadącego przed nim opla zderzył się czołowo z volkswagenem sharanem, którym podróżowali obywatele Rosji. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły trzy osoby: kierowca audi oraz kierowca i pasażer volkswagena. Do szpitala trafiły dwie osoby: pasażer audi i volkswagena.
       Siła czołowego zderzenia była ogromna. Audi i volkswagen zostały kompletnie zmiażdżone. Części karoserii były rozsypane po całej jezdni. Przy zdarzeniu pracowało kilka zastępów strażaków, którzy musieli rozcinać oba samochody, by dostać się do poszkodowanych. Uszkodzony został także wyprzedzany przez audi opel, szczęśliwie jego kierowca nie odniósł obrażeń.

  Elbląg, Tragedia na berlince. Trzy osoby nie żyją
(fot. Michał Skroboszewski)


       Na miejsce wypadku wezwano prokuratora oraz technika policyjnego. Droga S22 w obu kierunkach będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin. Ruch kierowany jest objazdami. Policyjne dochodzenie wyjaśni, jak doszło do tego tragicznego wypadku
      
       Zobacz filmy z miejsca zdarzenia, które przygotowała Telewizja Elbląska (u góry) i nasza redakcja (link)
      

ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama