UWAGA!

Tragedia na drodze

 Elbląg, Tragedia na drodze
(fot. PSP Braniewo)

W niedzielę, 5 kwietnia, po godz. 16 doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 506 w pobliżu miejscowości Piórkowo, w gminie Płoskinia. Kierowca fiata seicento z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wypadku zginął pasażer. 

Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Ranny w wyniku kierowca z urazem nogi został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Elblągu. 

Aby uwolnić pasażera pojazdu, strażacy musieli wykorzystać narzędzia hydrauliczne. Niestety, mimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, mężczyzna zmarł. 

Na miejsce wypadku skierowano trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Stare Siedlisko, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzin ruch na drodze wojewódzkiej był zablokowany.

 

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego [*}. Oby kierowca miał zapewnioną fachową opiekę w dobie pandemii koronawirusa. Niestety oprócz koronawirusa zdarzają się wypadki oraz inne choroby, które też należy leczyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    zmartwionny(2020-04-06)
Reklama