UWAGA!

Tragiczny wypadek w Nowinie

Elbląg, Trzy osoby poniosły śmierć w wypadku koło Nowiny
Trzy osoby poniosły śmierć w wypadku koło Nowiny

Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w miejscowości Nowina.

Zderzyły się dwa samochody osobowe: Ford Focus i Fiat Palio Weekend. Według ustaleń policji, ewidentną winę ponosi kierowca Forda, który przekroczył linię ciągłą i wyprzedzał kolumnę samochodów, jadąc pod górę. Wtedy czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka Fiatem. Kierowca i pasażerka Fiata zginęły na miejscu, druga pasażerka zmarła w szpitalu.
     Kierowca i pasażer Forda z licznymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Fiatem jechały dwie zakonnice i ich kierowca. Kobiety należały do Zgromadzenia Karmelitanek Bosych z Gdyni.
     
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Takiego piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to bym na chaku powiesił!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Wojtas(2001-06-21)
 • bo jeździć to trzeba umieć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  prezes(2001-06-21)
 • Z tym wieszaniem na "chaku" to byłbym ostrożniejszy. Na tak szerokiej drodze być może można było "uciec" przed niosącym śmierć piratem.Życie jest jednak ważniejsze niż pierwszeństwo i jakiekolwiek racje.
 • Jestem tak bardzo zbulwersowany i oburzony, że nie mogę nic sensownego wstukać w klawiaturę!!! TRAGEDIA! Jak zwykle zginęli nie ci co zawinili... . A znając elbląski Sąd „Falandyzując” wymyśli jakąś „pomroczność jasną”.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-06-21)
 • Jestem pewien że kierowca Forda to nieopierzony gównia......., uważający się za króla szos. ADAM
 • Na HAKU - przez samo "H"
 • Do Andrzeja:A może to był"Stan pourazowy goleni prawej"
 • Krótka analiza -załóżmy - prędkość focusa - 120...130 albo i więcej, prędkość palio - 100..110 co daje nam razem ponad 220, przy takiej prędkości łącznej kierowca palio nie miał szans na żadną reakcję, na szczycie wzniesienia pojawił się na jakieś 25m...35m przed miejscem zderzenia, a jest to czas biorąc pod uwagę łączną prędkość pojazdów potrzebny do obejrzenia krótkiego filmu z całego życia (nie wiem czy już to oglądaliście, ja tak, bardzo fajna sprawa), a nie na wykonanie jakiegokolwiek uniku nawet odruchowego. Umiętności prowadzenia, refleks w tej sytuacji nie mają znaczenia, po prostu nie było wyjścia, tak musiało się stać w wyniku bezdennej głupoty, powiem - debilizmu młodego kierowcy focusa (wyprzedzanie kolumny samochodów na podwójnej ciągłej pod górę), zresztą wystarczy przejechać się po Polsce aby średnio co 10.. 15 km spotkać takie przykłady debilizmu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Fan Bublewicza(2001-06-22)
 • Kierowca Forda był warszawiakiem i jechał po imprezie, która trwała do godz.2:00. Nad morze ruszył o godz.4:00. Pewne jest jedno: snu nie bylo a alkoholu , to się okaże.
 • A ja myślę, że każdego młodego kierowcę (min. do 25 roku życia) powinien badać psychiatra
 • Do tego ostrożnego - czy uważasz, że przed zwyklymi bandytami też można uciekać jak cię dorwą w ciemnym zaułku. Często jeżdżę "7" i prawie zawsze trafi się jakiś gnój wyprzedzający na ciągłej pod górę. Jeden gnój nie miał farta choć liczył, że z naprzeciwka nic nie będzie jechało. Mam nadzieję, że zostanie na kilka lat wyeliminowany choć osobiście tak jak w średniowieczu powiesiłbym go na rogatkach miasta z odpowiednią adnotacją.
 • takiech kierowców należy jeb...ć, karać, nie wyróżniać. takie jest moje zdanie
Reklama