UWAGA!

Trochę wody dla ochłody

 
Elbląg, Podobnie, jak w roku ubiegłym, kurtyna wodna zostanie uruchomiona na Pl. Kazimierza Jagiellończyka
Podobnie, jak w roku ubiegłym, kurtyna wodna zostanie uruchomiona na Pl. Kazimierza Jagiellończyka (fot. arch. portEl)

Orzeźwiająca kurtyna wodna stanie już jutro (6 sierpnia) na Placu Kazimierza Jagiellończyka. Kurtyna będzie pracowała w godzinach od 11 do 17, bo zapowiada się naprawdę upalny tydzień. W kolejnych dniach tj. w środę i w czwartek taka kurtyna będzie ustawiona w innych miejscach naszego miasta.

Miasto uruchamia kurtynę ponieważ synoptycy zapowiadają, że w ciągu najbliższych dni przez Elbląg przetoczy się fala upałów. Akcję koordynuje Departament Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       O tym, gdzie staną kolejne kurtyny wodne poinformujemy elblążan jutro.
      
      
Monika Borzdyńska, asystent w Biurze Prezydenta Miasta ds. kontaktu z mediami
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ciekawa propozycja tylko czy ktoś pomyślał w jaki sposób mieszkańcy Elbląga mogą dostać się przez rozkopane dookoła ulice na Plac Jagielończyka ? Jest to zadanie dość ekwilibrystyczne. Może zamiast instalować kurtyny wodne w trudno dostępnych miejscach rozłożyć je choćby na placu Dworcowym gdzie codziennie przewija się mnóstwo osób. Myślenie nie boli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  fanatykupału(2013-08-05)
 • powyżej pisał pewnie niewysiadający (a) z auta :)))) !!!! masakra, zamiast sie cieszyc, martwi sie ze nie ma gdzie zaparkowac, a nózkami to cooooo ???? od Gwiezdnej dawaj od Kauflanda i Bazynskiego no i Kalinki tez mozesz dojść. MYSLENIE NIE BOLI:))))) A my tam przyjedziemy na rowerku. .. .całą rodzinką
 • Tu nie chodzi o to żeby pójść specjalnie z nudów i popryskać się wodą bo nic innego nie ma sie do roboty tylko dla tych co wracają z pracy albo z zakupów to w taki upał to jest duża ochłoda a nie specjalnie iść z rodziną stanąć pod kurtyną i cieszyć sie że mamy gdzie spędzić wolny czas Ale mi atrakcja wyłazić z chłodnego domu ciąć przez całe miasto w upale zeby wziąć darmowy prysznic
 • Dala Pani/Pana slaba atrakcja natomiast dla dzieci 1.klasa :)
Reklama