UWAGA!

Trwa proces ratowników medycznych

 
Elbląg, Trwa proces ratowników medycznych
(fot. archiwum portEl.pl)

Dzisiaj odbyła się kolejna rozprawa w procesie dwóch ratowników medycznych, oskarżonych o gwałt i inne czynności seksualne wobec tłumaczki, która była razem z nimi na szkoleniu w Kaliningradzie. Proces cały czas toczy się za zamkniętymi drzwiami.

Przed sądem mieli dzisiaj zeznawać biegli. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do sądu dotarły już wyniki badań DNA, które mogą wnieść wiele nowego do sprawy. Proces cały czas toczy się za zamkniętymi drzwiami, sędzia nie wyznaczył jeszcze terminu kolejnej rozprawy.
       Przypomnijmy, że proces dotyczy wydarzeń z września ubiegłego roku. Kobieta, która była tłumaczką podczas wyjazdowego szkolenia ratowników medycznych w Kaliningradzie twierdzi, że została zgwałcona podczas pobytu w hotelu. Na ławie oskarżonych zasiadło dwóch ratowników ze szpitala wojewódzkiego, obaj nadal pracują w pogotowiu. Twierdzą, że są niewinni. 
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dlaczego za zamkniętymi drzwiami? Czy czyn, o jaki są oskarżeni godzi w interesy kraju, czy tylko w interesy oskarżającej, a może w ich "interesy"? Mamy prawo wiedzieć kogo wpuszczamy do domu w razie choroby!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  1
  Pacjent(2014-11-14)
 • Pewnie szczególnie gdy dostaniesz zawału, albo wylewu wtedy możesz nie wpuszczać takiego i takiego ratownika i poczekać na następnych. Jeśli doczekasz.
 • .Jaki by miała interes oskarżając nieznanych sobie mężczyzn? Ale znając polskie sądownictwo nic im nie zrobią
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  Tomasz_marchewa(2014-11-15)
 • Sprawa toczy sie za zamknietymi drzwiami po to aby zamieszczajacy powysze komentarze nie palowali sie czytajac o szczegolach tego przestepstwa a dokladniej chodzi o zabezpieczenie poczucia bezpieczenstwa ofiary
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  jamaleg(2014-11-15)
 • Co się dzieje z naszą służbą zdrowia, robią co chcą bo czują się bezkarni, a biedny ukradły by chleb dla rodziny to jeszcz dostał by grzywne co grsza może czekało by go więzinie !!!!!
 • Sprawy tego typu ( gwałty, molestowania itp. ) z reguły odbywają się za zamkniętymi drzwiami, to nie tylko ta.
 • To bardzo dziwna sprawa, nie osądzajcie nikogo jeśli nie znacie prawdy.
 • Skoro piszą o DNA to sprawa pewnie przesądzona, nie pisaliby gdyby nie nic nie wyszło. A wiadomo po co się je bada... Ale w Polsce sądownictwo to... Szkoda słów... Jeszcze rok to potrwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  obserwujaca (2014-11-15)
 • Oczywiście, najlepiej jest kogoś skazać zanim udowodni się winę. Pierw zlinczować, a potem udać, że nic się nie stało. Ot wylało się dziecko z kąpielą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  PacoPL(2014-11-15)
 • Tak, tak, na pewno są niewinni :) Co tam obdukcja, świadkowie, badania dna, Uwaga! z TVN dogrzebała się do różnych ciekawostek. Chyba czas, żeby przyjechali jeszcze raz. .. hehe. I tak jesteśmy już znani z gwałtów. Jak nie na kobietach, to na dzieciach. Dziwne, że tacy niewinni, a nie powiedzieli tego do kamery, a mąż ofiary nie bał się pokazać. i co wszyscy doskonale wiedzą z gazet no i TVN, przyznali się, a potem im się jakoś odwidziało i stąd cała sprawa w sądzie. Plotki chodzą po całym mieście i wiadomo jaka jest prawda, Ale zależy, kto po której stronie siedzi, to wierzy w co chce. .. .a prawda jest jedna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  wspierający(2014-11-15)
 • Zobaczycie, jak sprawa będzie już zakończona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  hiogefh(2014-11-15)
 • Nie mam zdania
Reklama