UWAGA!

Trwają zapisy w nowym przedszkolu artystyczno-językowym „ Mały Europejczyk”

 Trwają zapisy w nowym przedszkolu artystyczno-językowym „ Mały Europejczyk”

We wrześniu rozpoczęły się zajęcia w nowym niepublicznym Przedszkolu „Mały Europejczyk” do którego zapraszamy serdecznie dzieci w wieku od 2 do 6 lat. 

Głównym założeniem naszego przedszkola jest wspomaganie rozwoju dziecka z uwzględnieniem jego indywidualnych cech. Podczas zajęć realizujemy program oparty o nową podstawę programową połączoną z nowatorskimi metodami dydaktyczno-wychowawczymi. Ponadto zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę specjalistów oraz bogatą ofertę zajęć. Dzieciom gwarantujemy pełne wyżywienie składające się z 6 posiłków. 
      
       W naszym przedszkolu każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Wśród zajęć znajdują się warsztaty plastyczne, a także zajęcia z elementami pantomimy i aktorstwa prowadzone przez profesjonalnych aktorów. O dobrą postawę dzieci dbamy poprzez gimnastykę korekcyjną, a swoją niespożytą energię przedszkolaki mają szansę wykorzystać podczas lekcji tańca, które poprowadzą profesjonalni tancerze ze Szkoły Tańca „Broadway”. Dodatkowo w każdy wtorek dzieci uczęszczają na lekcje pływania, a w okresie zimowym odbywać się będą zajęcia na lodowisku.
      
       Tylko w naszym przedszkolu w ciekawy i niekonwencjonalny sposób uczymy trzech języków obcych, poznając jednocześnie bogactwo i dziedzictwo kulturowe innych narodów. Dzieci uczą się języka angielskiego, niemieckiego oraz włoskiego, a zajęcia prowadzą profesjonalni lektorzy.
      
       Przedszkole znajduje się w nowym obiekcie dostosowanym do wymogów Unii Europejskiej. Dzieci cieszą się zabawą w kolorowych, przytulnych salach zabaw, które tworzą krainę marzeń każdego, nawet najbardziej wymagającego małego Europejczyka. Aby kraina marzeń zafascynowała naszych milusińskich, zadbaliśmy o przepiękny i bezpieczny wystrój wnętrz, wyposażyliśmy sale w zabawki oraz sprzęt dydaktyczny. Dzieci mogą więc w pełni czerpać z dobrodziejstw opieki i edukacji przedszkolnej.
      
       Dzieci wolny czas spędzają na zabawie – na świeżym powietrzu, w naszym bajkowym ogrodzie. Jesteśmy nastawieni na aktywny wypoczynek, a także na spotkania ze sztuką. Nie brakuje u nas również imprez okolicznościowych, a dla solenizantów urządzamy przedszkolne urodziny.
      
       Z myślą o rodzicach organizujemy festyny, spartakiady, akcje charytatywne jak również utworzyliśmy klub mamy i taty, w którym można dzielić się swoimi doświadczeniami.
      
       Godziny otwarcia również dostosowaliśmy do potrzeb rodziców. Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 19.00. A już absolutną nowością są zajęcia w soboty od godziny 8.00 do 15.00.
      
       Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej www.malyeuropejczyk.elblag.pl, a także do naszego przedszkola, które znajduje się przy ul. Komeńskiego 17. W sprawie zapisów i zasad rekrutacji prosimy dzwonić pod numer telefonu 515 406 883. Zapraszamy serdecznie! 
      
                                                              
                                                        --------------------reklama---------------------
      
      
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie