UWAGA!

Tu kupisz najtańsze nowe mieszkania w Elblągu! Sprawdź ofertę inwestycji EL Tower

 

Deweloper EL INVEST, który realizuje w Elblągu m.in. budowę Osiedla Sadowa, rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej. EL TOWER – to nowoczesny, dziewięciokondygnacyjny budynek, który powstanie na przejętym terenie przy ul. Mielczarskiego na Zatorzu. Wyróżnikiem inwestycji będzie dwupoziomowa hala garażowa, zamknięte i monitorowane osiedle, a także to co najważniejsze – bardzo atrakcyjna cena mieszkań. Oferta EL TOWER to najtańsze na rynku elbląskim mieszkania od dewelopera, których cena zaczyna się już od 3990 zł/m2.

Deweloper EL INVEST teren inwestycyjny przy ul. Mielczarskiego nabył w tym roku od poprzedniego właściciela, który w tym miejscu również planował wybudować budynek mieszkalny. Obecny właściciel zmienił jego koncepcję, dostosowując go jeszcze bardziej do potrzeb przyszłych mieszkańców.
       Deweloper Włodzimierz Powązka, właściciel EL INVEST, doskonale zna oczekiwania elblążan. W ciągu dwóch lat zdążył je poznać realizując przy ulicy Sadowej duże osiedle mieszkaniowe, a także dwie inne inwestycje na terenie Elbląga – kameralną Kamienicę Trybunalska oraz osiedle domów przy ul. Kowieńskiej na Bielanach. Wizję dewelopera na papier przelała znana w naszym mieście pracownia architektoniczna Atelier Hoffmann. Efektem tych prac jest projekt EL TOWER - okazały budynek mieszkalny, będący nowym obliczem dzielnicy.
       Przy ulicy Mielczarskiego 49 - nieopodal marketu Biedronka, szkoły podstawowej i przedszkola powstanie ośmiopiętrowy budynek, w którym w dwóch etapach realizacji powstanie łącznie 136 mieszkań. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Do budynku dojechać będzie można m.in. dwoma wiaduktami – nowym w ciągu ul. Lotniczej i powstałym już wcześniej w ciągu ul. Akacjowej.
      
       NA CO MOGĄ LICZYĆ MIESZKAŃCY EL TOWER?
      
Na każde piętro EL TOWER dowiozą Cię szybkie i ciche windy. Dla Twojego komfortu, windą dojedziesz do dwupoziomowej hali garażowej, w której na jednym spośród 95 miejsc postojowych, zaparkowane będzie Twoje auto. Dla odwiedzających Cię gości, przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz.

 


       W EL TOWER nie zabraknie również komórek lokatorskich, stanowiących tak potrzebną, dodatkową przestrzeń dla lokatorów. Komórki zaprojektowano w hali garażowej, ale również na piętrach mieszkalnych. Co ważne, budynek i jego otoczenie będą bezpieczne, ponieważ osiedle będzie zamknięte i monitorowane.
       W pierwszym etapie inwestycji zrealizowana zostanie bryła A budynku. Na jej ośmiu piętrach, znajdować się będzie 80 mieszkań z przestronnymi balkonami. W klatce schodowej bryły A, dla wygody i oszczędności czasu jej mieszkańców, zamontowane będą 2 szybkobieżne windy.
      
       SZEROKI ZAKRES METRAŻY DLA SIEBIE LUB WYNAJEM
       W bryle A, zaprojektowano szeroki wachlarz metraży, od 34 do 74 m2, z możliwością łączenia lokali w większe. Każdy znajdzie więc mieszkanie dla siebie, na własne potrzeby i budżet.
       Jest to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję. Kawalerki w tej lokalizacji idealnie nadają się pod wynajem, na przykład dla studentów pobliskich uczelni EUHE i PWSZ.
      
       NAJTAŃSZE MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM W ELBLĄGU!
      
To co zdecydowanie wyróżnia EL TOWER na tle innych powstających w mieście inwestycji mieszkaniowych, jest bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości! Oferta mieszkań w nowoczesnym obiekcie EL TOWER dostępna jest na każdą kieszeń - ceny zaczynają się już od 3990 zł za m2! A to wszystko od zaufanego dewelopera, który realizuje swoje inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej, w oparciu o środki własne Inwestora Włodzimierza Powązki, bez kredytów i hipotek na gruntach. Budowa EL TOWER rozpocznie się na przełomie września i października i potrwa 24 miesiące.
      
       Koniecznie zobaczcie nasz film, w którym o zaletach EL TOWER i Zatorzu mówią m.in. nasze urocze doradczynie klienta z biura sprzedaży EL INVEST.
      
      
      
      
      
       Sprzedaż inwestycji już ruszyła. Zainteresowanych zapraszamy do naszego biura przy ul. Sadowej 1 (na terenie budowy Osiedla Sadowa), otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i w soboty od 9 do 13. 


       Do Waszej dyspozycji jesteśmy także pod numerami 727 011 611 i 661 609 611. W biurze doradzimy i pomożemy również w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego.
      
       Tabelę mieszkań, wraz z ich rozkładami znajdziecie na www.eltower.pl
      
      
Wszystkie bieżące informacje, w tym zdjęcia i filmy z budowy, będziecie mogli śledzić obserwując nas na Facebooku.
      
      
      
                                                                                          ---- artykuł sponsorowany ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej