UWAGA!

Twoje oczy są dla nas najważniejsze

 

Pewność widzenia, oprawki, które dodają urody oraz wygoda noszenia to rzeczy, które są najważniejsze dla okularnika. Żeby połączyć je w jedną całość trzeba wprawy oraz profesjonalnego podejścia. To wszystko znajdziesz w Salonie Optycznym Oko w Oko, który znajduje się przy ul. Rybackiej.

Salon Optyczny Oko w Oko od dwóch lat oferuje tym, którzy poszukują okularów idealnych, bardzo wiele rozwiązań, produktów i usług. Dzięki temu ten, kto odwiedza salon, ma pewność, że okulary dobierze właściwie, z uwzględnieniem wszelkich potrzeb.
      
       Oko w Oko to miejsce, w którym można znaleźć oprawki takich marek jak Laura Biagiotti, Belutti, Italia Independent, Gigi Barcelona, La Marca a nawet Adidas! Do wyboru, do koloru, w wielu kształtach i "fasonach". Odpowiednie oprawki dla swoich pociech, solidne oraz trwałe, znajdą tu również rodzice, którzy szukają czegoś więcej niż "różowy dla dziewczynki" i "niebieski dla chłopczyka".
       To tu można również zakupić okulary przeciwsłoneczne, a także okulary przeciwsłoneczne z opcją korekcji wzroku.
      
       W Oko w Oko można również wykonać badanie wzroku. Co ważne wykonuje je specjalista chorób oczu, lekarz Mariusz Doroszkiewicz, który nie tylko dba o wzrok dorosłych, ale ma również doświadczenie i odpowiednie podejście do badania wzroku u dzieci.

 


       Salon Oko w Oko oferuje również absolutną nowość – soczewki okularowe dla kierowców EyeDrive, które zapewniają wyraźne widzenie w dzień i w nocy. Dopasowują się do warunków panujących na zewnątrz, a dzięki specjalnej technologii poprawiają kontrast i zapewniają precyzyjne widzenie, zarówno w ostrym słońcu, jak i w słabo oświetlonych miejscach na drodze, takich jak tunele czy obszary zalesione. Dbają zatem o nasze bezpieczeństwo na drodze, zwłaszcza w przypadku jazdy nocą. Soczewki fotochromowe EyeDrive przyciemniają się również za szybą samochodu. Dostępne są zarówno soczewki jednoogniskowe, jak i soczewki progresywne.
      
       W Salonie Optycznym Oko w Oko wszystkie pomiary wykonujemy za pomocą i-pada i aplikacji Eye Mio. Dzięki temu takie parametry jak m.in. rozstaw źrenic, wysokość centracji soczewek, a także kąt pantoskopowy, czyli kąt pochylenia oprawy, wykonywane są bardzo precyzyjnie, co jest niezwykle istotne w doborze indywidualnych soczewek korekcyjnych, w tym także soczewek progresywnych.
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Zajrzyj koniecznie na facebooka Salonu Optycznego Okowoko!
      
       KUPUJ OKULARY NA RATY!

      
       Nie możesz pozwolić sobie na wymarzone oprawki?
       Okulary progresywne wydają Ci się za drogie?
       Przydałyby Ci się okulary korekcyjne ze szkłami białymi i przeciwsłonecznymi?
       Zniszczyłeś okulary, akurat wtedy gdy Twój budżet nie udźwignie takiego wydatku?
      
       Nie martw się na zapas – możesz zrobić okulary na RATY – bez żadnego oprocentowania!
      

      

Salon Optyczny Oko w Oko
       ul. Rybacka 26/27A
       55 643 80 80
      
       Godziny otwarcia: 
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 11 do 18
      
       Soboty:
       Od godz. 10 do 14

      
       ---------Reklama---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie