UWAGA!

Twoje oczy są dla nas najważniejsze

 

Pewność widzenia, oprawki, które dodają urody oraz wygoda noszenia to rzeczy, które są najważniejsze dla okularnika. Żeby połączyć je w jedną całość trzeba wprawy oraz profesjonalnego podejścia. To wszystko znajdziesz w Salonie Optycznym Oko w Oko, który znajduje się przy ul. Rybackiej.

Salon Optyczny Oko w Oko od roku oferuje tym, którzy poszukują okularów idealnych, bardzo wiele rozwiązań, produktów i usług. Dzięki temu ten, kto odwiedza salon, ma pewność, że okulary dobierze właściwie, z uwzględnieniem wszelkich potrzeb.
      
       Oko w Oko to miejsce, w którym można znaleźć oprawki takich marek jak Laura Biagiotti, Belutti, Italia Independent, Gigi Barcelona, La Marca a nawet Adidas! Do wyboru, do koloru, w wielu kształtach i "fasonach". Odpowiednie oprawki dla swoich pociech, solidne oraz trwałe, znajdą tu również rodzice, którzy szukają czegoś więcej niż "różowy dla dziewczynki" i "niebieski dla chłopczyka".
       To tu można również zakupić okulary przeciwsłoneczne, a także okulary przeciwsłoneczne z opcją korekcji wzroku.
      
       W Oko w Oko można również wykonać badanie wzroku. Co ważne wykonuje je specjalista chorób oczu, lekarz Mariusz Doroszkiewicz, który nie tylko dba o wzrok dorosłych, ale ma również doświadczenie i odpowiednie podejście do badania wzroku u dzieci.

 


       Salon Oko w Oko oferuje również absolutną nowość – soczewki okularowe dla kierowców EyeDrive, które zapewniają wyraźne widzenie w dzień i w nocy. Dopasowują się do warunków panujących na zewnątrz, a dzięki specjalnej technologii poprawiają kontrast i zapewniają precyzyjne widzenie, zarówno w ostrym słońcu, jak i w słabo oświetlonych miejscach na drodze, takich jak tunele czy obszary zalesione. Dbają zatem o nasze bezpieczeństwo na drodze, zwłaszcza w przypadku jazdy nocą. Soczewki fotochromowe EyeDrive przyciemniają się również za szybą samochodu. Dostępne są zarówno soczewki jednoogniskowe, jak i soczewki progresywne.
      
       W Salonie Optycznym Oko w Oko wszystkie pomiary wykonujemy za pomocą i-pada i aplikacji Eye Mio. Dzięki temu takie parametry jak m.in. rozstaw źrenic, wysokość centracji soczewek, a także kąt pantoskopowy, czyli kąt pochylenia oprawy, wykonywane są bardzo precyzyjnie, co jest niezwykle istotne w doborze indywidualnych soczewek korekcyjnych, w tym także soczewek progresywnych.
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Zajrzyj koniecznie na facebooka Salonu Optycznego Okowoko!
      
      

Salon Optyczny Oko w Oko
       ul. Rybacka 26/27A
       55 643 80 80
      
       Godziny otwarcia: 
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 11 do 18
      
       Soboty:
       Od godz. 10 do 14

      
       ---------Reklama---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie