UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw: Porady w policji

Elbląg, Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw: Porady w policji
(fot. PS)

Dziś (22 lutego) rozpoczął się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Do 29 lutego osoby pokrzywdzone będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad prokuratorów, przedstawicieli organizacji pomocowych czy policjantów. Dyżur w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu pełniony będzie 27 lutego w godz. od 12 do 18.

Zasadniczym celem akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa.
     - Osoby zainteresowane będą mogły otrzymać pomoc zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznie – zapowiada Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Pracownicy elbląskiej komendy będą udzielać informacji na temat praw przysługujących ofiarom przestępstw.
     Policyjny dyżur będzie pełniony 27 lutego w godzinach od 12 do 18 w budynku KMP w Elblągu przy ulicy Królewieckiej 106, pokój nr 121, a także pod numerem telefonu 055 230-15-65.
     Adresy stron internetowych, z których warto skorzystać:
     1. www.niebieskalinia.pl - Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.
     2. www.porozumienie.niebieskalinia.pl - wykaz województw.
     3. www.ms.gov.pl/prawa_ofiary/karta.php - Polska Karta Praw Ofiary.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Pomoc policji to fikcja wymyślona dla poprawy wizerunku. Ile się słyszy o tuszowaniu spraw szczególnie z udziałem milicjantów, albo o umożeniu z braku dowodów. Mam w jelicie grubym taką policję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    wyborca(2008-02-23)
  • Nie masz problemów to może i masz w jelicie pewnie wszystko. To miej dalej, inni ciebie też będą mieli.
Reklama