UWAGA!

Tyle możliwości w jednym miejscu

 Tyle możliwości w jednym miejscu
fot. Anna Dembińska

Nasza Przychodnia informuje, że z początkiem lutego poszerzyła zakres swoich świadczeń dostępnych dla pacjentów o badania wykonywane w oparciu o nowy aparat USG. Wśród nich znajduje się m.in. USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, USG Dopplera tętnic szyjnych i kończyn, elastografia, a także specjalistyczne badania USG narządu ruchu. Nowością jest również terapia falą uderzeniową i inne zabiegi w ramach poradni rehabilitacyjnej.

Nasza Przychodnia to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który na rynku usług medycznych istnieje w obecnej strukturze już od ponad sześciu lat. Dzięki wydzielonemu szczeblowi administracyjnemu oraz medycznemu, kadra w Naszej Przychodni wykonuje swoje obowiązki z przyjemnością i zaangażowaniem, bez niepotrzebnych nerwów przy powszechnej dziś biurokracji. Ponadto w ubiegłym roku placówka przeszła kompleksową informatyzację wspierającą codzienną pracę. Dzięki temu pacjenci przychodzą na konkretną godzinę, nie ma kolejek i zbędnego oczekiwania. 
      
       W swojej strukturze Nasza Przychodnia ma zarówno gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej, gdzie udzielane są świadczenia w ramach kontraktu z NFZ, a także prywatne poradnie specjalistyczne, m.in. poradnia ortopedyczna, chorób zakaźnych oraz chirurgiczna. Od niespełna trzech lat Nasza Przychodnia prowadzi również prywatny gabinet stomatologiczny, poszerzony niedawno o świadczenia w zakresie protetyki.
      
       Badania USG

  Tyle możliwości w jednym miejscu
fot. Anna Dembińska

Od lutego w Naszej Przychodni działa pracownia USG, w której przyjmuje wielu różnych specjalistów. To kolejny krok w kierunku wypełnienia motto: „leczymy kompleksowo”. Organizacja, która łączy tak wiele specjalności i poradni, pozwala zaoszczędzić wiele czasu. W chwili obecnej w Naszej Przychodni można wykonać badanie USG m.in. jamy brzusznej, tarczycy, piersi i węzłów chłonnych, a także USG Dopplera tętnic szyjnych i kończyn oraz specjalistycznego USG narządu ruchu. Oprócz tego pacjenci mogą skorzystać z badania z użyciem elastografii, która uważana jest za nowoczesną metodę diagnostyczną. Pozwala ona bezinwazyjnie wykryć stopień twardości tkanek i różnicować charakter zmian chorobowych. 
      
       Terapia falą uderzeniową
       Nasza Przychodnia to również miejsce, w którym wykonywane są zabiegi falą uderzeniową. To metoda, która pozwala uporać się z takimi problemami, jak łokieć tenisisty, zapalenie ścięgna Achillesa, czy ostroga piętowa. Skoncentrowane fale akustyczne oddziałują na dolegliwości, przyspieszają procesy metaboliczne i regeneracyjne tkanek, pobudzają cyrkulację krwi, eliminują zwapnienia i regulują napięcie mięśni. 
      
       Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.naszaprzychodnia.com.pl
      


      
       NZOZ
 Nasza Przychodnia

       ul. Żeromskiego 2b
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 8 do 18
      
       Rejestracja telefoniczna pod numerami:
      
       Przychodnia rodzinna
       55 233 47 55
      
       Poradnie specjalistyczne
       55 620 30 90
      
       Pracownia USG
       55 620 30 90
      
       Stomatologia
       55 620 34 38
      
      
--------------Reklama-------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie