UWAGA!

U Kukiza spokój i optymistyczne rachunki

 
Elbląg, U Kukiza spokój i optymistyczne rachunki
(fot. Anna Dembińska)

W jednej z elbląskich restauracji spotkali się kandydaci na parlamentarzystów i sympatycy KWW Kukiz '15. Wyniki swojego komitetu przyjęli ze spokojem. - Wierzymy w to, że wynik będzie dwucyfrowy - powiedział Andrzej Kobylarz, lider elbląskiej listy. Zobacz zdjęcia z wieczoru wyborczego.

- Liczymy na to, że wśród tych 44 mandatów, które dają nam sondaże, dwa przypadną kandydatom z okręgu elbląskiego – liczy Monika Patra – Więckowska, druga na liście KWW Kukiz'15
       Kandydaci komitetu wykonali tytaniczną pracę w kampanii. Musieli bowiem wypromować siebie jako kandydatów, jak i swój komitet. Przejechali cały okręg wzdłuż i wszerz. Na twarzy Andrzeja Kobylarza widać było uczucie niedosytu.
       - Nie jesteśmy politykami, jesteśmy przedsiębiorcami, którzy pierwszy raz robili kampanię wyborczą – stwierdził lider elbląskiej listy.
       W swojej pracy parlamentarnej wybrani posłowie KWW Kukiz'15 chcą przede wszystkim zniesienia subwencji dla partii politycznych.
       - Wiemy, że jest dużo pracy. Polska pięknieje, ale jeszcze jest wiele do zrobienia – zauważa Andrzej Kobylarz.
       - W trakcie kampanii spotkaliśmy ludzi we wsi pod Elblągiem, którzy do dziś nie mają wody w mieszkaniu – dodaje Monika Patra - Więckowska.
       Ruch Kukiza nie chce formalizować swojej działalności. - Nadal chcemy być ruchem. Nie chcemy brać pieniędzy podatników – stwierdza lider elbląskiej listy.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Kukiz to największy zwycięzca, przyszedł nie wiadomo skąd zdobył sporo poparcie. Można być pod wrażeniem.
 • Nie wiedziałem na kogo oddam głos, dopóki mojej uwagi nie przykuł plakat Pani Moniki Patry-Więckowskiej. Co jak co, ale złego gustu Panu Kukizowi zarzucić nie można :) Teraz to będzie beka w Sejmie. Miller i Palikot odeszli do lamusa, PiS nie potrzebuje koalicjanta, każdy więc będzie walczył o swoje. Nie zdziwią mnie widoki bójek w Sejmie hahaha jak tam Kukiz wejdzie. .. No a Pani Monisi życzę aby dostała się do Sejmu, może wtedy częściej zacznę oglądać obrady. ..
 • 1980 - 1989 - 2015.
 • I jak to jest? ludzie we wsi koło Elbląga, nie mają wody, a w Elblągu za naszą kasę ścieżki rowerowe. Jaka to sprawiedliwość. ? Rozliczyć Tych rozrzutnych.
 • Ci co u Władzy to nie wiedzą co wymyślić - kasy niema a ścieżki rowerowe sobie robią, jak można lekce ważyć tych co nie mają jeszcze wody w mieszkaniach. Brak słów.
 • Brawo, brawo! za upór i determinację. Kukizowcy na Was wszystkich można polegać. Jakoś nieprzyjaciół nie słychać, czyżby zmienili zdanie?
 • W której wsi nie ma wody ? Pytam z ciekawości.
 • Przeprowadź wywiad to się dowiesz, gdzie niema wody, przy okazji zwiedzisz okolice.
 • UKukiza zawsze spokój i rozsądek. POrtkami teraz trzęsą POpaprańcy.
 • Moim zdaniem strzałem w kolano był spot Olimpii, na której wypowiadali się ludzie (z racami). Niestety ich poziom wypowiedzi i problemy z ułożeniem prawidłowo zdania był żenujący. Poza tym opowiadania o nienawiści do peda. .ów, najniższej krajowej (więcej bym mu nie dał) na pewno nie spodobały się wielu wyborcom. Proponuję przy następnej kampanii otoczyć się ludźmi, którzy nie są tak bardzo arogancko zapatrzeni w siebie, sądząc że wszystko wiedzą najlepiej. .. lepiej niż wyborcy. Szukając wyborców takich jak Ci na spocie, skończycie jak Korwin. Gratuluję wyniku :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  Waszwyborca(2015-10-26)
 • No to teraz do roboty i zalatwiajcie te odprawy fitosanitarne o których tak trąbiliście. Acha i błagam - nie mylcie już dochodów Olsztyna z dofinansowaniem unijnym, bo tym razem zrobicie z siebie głupków na szerszą skalę
 • Tak to jest, ze pretensje do władz gminy miej, jak mówisz o czymś wokół Elblaga
Reklama