UWAGA!

Ucz się języków z Akcentem

2013-08-27
Aktualizowany 2013-08-28 07:00
Ucz się języków z Akcentem

Od września Szkoła Językowa Akcent zaprasza na nowoczesne kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 29 sierpnia do 6 września organizujemy Dni Otwarte z językiem angielskim. Ceny kursów już od 80 zł miesięcznie.

Od września Szkoła Językowa Akcent zaprasza na nowoczesne kursy językowe:
       - dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów,
       - gimnazjalne,
       - maturalne,
       - FCE/CAE,
       - biznesowe,
       - dla firm.
      
       Oferujemy szeroki wybór języków obcych:
       - angielski,
       - hiszpański,
       - niemiecki,
       - rosyjski,
       - włoski,
       - francuski.
       Zapisy na nowy rok szkolny już trwają. Przyjdź i zobacz nowoczesną metodę nauczania. Oferujemy najlepsze ceny kursów w Elblągu - już od 80 zł miesięcznie.
      

       Od 29 sierpnia do 6 września w naszej szkole odbędą się Dni Otwarte z językiem angielskim. Zapraszamy rodziców z dziećmi. W tym czasie organizowane będą:
       • lekcje pokazowe
       • prezentacje działania tablicy interaktywnej
       • gry i zabawy dla dzieci
       • pokazy bajek i filmów
       • dla najmłodszych kącik czytania bajek
       Dodatkowo będzie można uzyskać informacje na temat kursów językowych oraz funkcjonowania szkoły. Zajęcia będą odbywać się w godz.16 - 18 od poniedziałku do piątku.
      
       Szkoła Językowa Akcent specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom poszerzamy naszą ofertę o nowe kursy językowe oraz o nowe języki. Wyróżniamy się nowoczesnymi metodami nauczania zaczerpniętymi z Wielkiej Brytanii i USA. W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera i zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia. Zajęcia prowadzone są przy użyciu tablic interaktywnych, dzięki czemu lekcje są bardziej atrakcyjne, a kursanci aktywniej uczestniczą w zajęciach i przyswajają większą ilość wiedzy.
       Szkoła znajduje się w nowym budynku obok dworca PKP i PKS wyposażonym z windę dla niepełnosprawnych, świetlicę dla dzieci, samochód natomiast można zostawić na dużym parkingu. Sale w naszej szkole są kolorowe, przytulne i przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz różnorodne materiały dydaktyczne.
      
       Więcej informacji oraz możliwość zapisania się na kurs na stronie internetowej szkoły www.akcent.elblag.pl, pod numerem tel. 665 868 688 lub w biurze szkoły na Placu Dworcowym 3a/r I piętro.
      
       Nie wychodząc z domu możesz zapisać się do naszej szkoły klikając tu.
       Sprawdź swój poziom znajomości języka angielskiego klikając tu. 
      
Polub nas na Facebooku

      
---art. sponsorowany---

      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej