UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uroczyste przekazanie obowiązków Dowódcy 16. Dywizji

 
Elbląg, st. chor. szt. Grzegorz Daszkiewicz
st. chor. szt. Grzegorz Daszkiewicz

 W dniu 31 lipca 2019 roku, w Łazienkach Królewskich w Warszawie, odbyła się uroczystość zdania i objęcia obowiązków Dowódcy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

 W uroczystej zbiórce uczestniczyły pododdziały reprezentujące wszystkie jednostki wojskowe podporządkowane Dowódcy 16. Dywizji. Pododdział reprezentacyjny wystawił także 16. Pułk Logistyczny w Elblągu a w uroczystym przekazaniu dowodzenia 16. Dywizją wziął udział Dowódca pułku, płk Piotr Pankowski. W czasie uroczystości obowiązki Dowódcy 16. Dywizji przekazał gen. dyw. Marek Sokołowski a objął obowiązki Dowódcy Dywizji gen. bryg. Krzysztof Radomski.
ppłk rez. Zbigniew Tuszyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama