UWAGA!

Uszkodzenie trakcji

Elbląg, Uszkodzenie trakcji

W wyniku zerwania sieci napowietrznej, kursowanie linii tramwajowych nr 1 i 3 zostaje wstrzymane do odwołania. Przewidywany czas napraw i przywrócenia kursowania tramwajów ok. godz. 17.


      
Michał Górecki, ZKM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Byłem, widziałem, potwierdzam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tojatylkojaikintwiecej(2013-07-12)
 • Nie potwierdzam. Wina pana T.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_17685(2013-07-12)
 • Dobrze że przewód z prądem nie spadł nikomu na głowę. Byłem, jestem i będę przeciwko zaszynowieniu miejskich ulic, ohydnym wieszakom do przewodów tramwajowych i w ogóle przeciwko temu najmniej ekologicznemu ze wszystkich możliwych pojazdów komunikacji zbiorowej w mieście. Jak pokonać spółkę miejską zmuszającą obywateli do poruszania się tym badziewiem niestety nie wiem. Hero.
 • Najlepiej jeździć autobusami, które się sypią po drodze, albo jeżdżą według rozkładu tak jak 13; T2; Ich ekologia jest najlepsza w momencie jak nie wyjadą wcale na trasę, a człowiek czeka na przystanku godzinę na następny autobus, który nie wiadomo czy też przyjedzie. Może wszyscy kupmy sobie własne auta tylko że wtedy piesi nie będą mogli chodzić chodnikami. A może wszyscy kupią sobie własne auta nawet przedszkolaki ?
 • gdybys miał ciut pojęcia o tym co piszesz, wiedziałbyś że jak to nazywasz "przewód z prądem" który spada Ci na głowe, jest tak samo niebezpieczny jak szalik który nosisz zimą na szyi. .. Jestem w stanie dotknąć językiem kabla z fazą w domowym gniazdku i nic mi nie będzie, ale i tak nie wiesz dla czego. ..
 • @Hero. Cos Ty sie tak uczepił Elbląga? Inne miasta w Polsce rozwijają, budują nowe linie tramwajowe a Ty sie czepiasz tramwajow elbkaskich. Pewnie chcesz byśmy Ci oddali za free nasze "ogórki". Spylaj do Olsztyna tam agituj.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Starabimba(2013-07-12)
 • Wina Wilka
 • zemsta nowaczyka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  ALEXCROSS(2013-07-12)
 • Tramwaje były dobre w czasach gdy fabryki zatrudniały tysiące wycieńczonych robotników mieszkających w pobliżu dymiących fabryk na grząskich osiedlach nie posiadających asfaltu. Dzisiaj gdy np. hydraulicy budujący kanalizację deszczową na przebudowywanym w Elblągu Carrefur przyjeżdżają codziennie do pracy ze Starogardu Gdańskiego a większość mieszkańców Elbląga pracuje poza Elblągiem, inwestowanie w tramwaje to głupota ! Hero
 • hmm01: jak już dotkniesz językiem przewodu elektrycznego "z fazą" oprzyj się tyłkiem o kaloryfer, pozdrawiam. Hero.
 • W ucywilizowanych społeczeństwach geriatryków wozi się samochodami ze znakiem czerwonego krzyża a nie tramwajami. Hero.
 • Hero spadaj do Olsztyna, Olsztyn molestuj swymi wywodami. Pan Protas Ci płaci byś POniżał mieszkańców Elbląga?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  kokospoko(2013-07-12)
Reklama