UWAGA!

Uszkodził szlaban rowerem

3 marca 2019 r. w Elblągu, przy ul. Słonecznej 16, młody mężczyzna kierując rowerem uszkodził ramie szlabanu na drodze prowadzącej na osiedle mieszkaniowe. Szuka go policja. Zobacz nagranie z osiedlowego monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel. 997, informację można również przekazać mailowo na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl
      
      
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ukarać wszystkich którzy stawiają takie szlabany! Drogi są dostępne dla wszystkich więc to nic innego jak utrudnianie komunikacji
 • @Zykfryd - No mistrzu, tylko, że to wjazd na parking.
 • No i co miał chłopak zrobić...? Przewrócił się o szlaban i co miał niby po policję zadzwonić? Kryminalsta normalnie. A czy szlaban był dobrze oznaczony? Policja się duperelami zajmuje!!! Postawili szlaban to niech sobie to naprawią.
 • Weźcie skończcie z tymi śmiesznym szlabanami. Wielcy miastowi, kupili sobie swoje m2 lub m3 . Cała chata 30, 40 m 2. W jednym budynku mieszka kilkanaście rodzin ale i Pan jeden z drugim musi mieć zawsze miejsce pod klatka bo on nie będzie szedł 50 czy sto metrówdo swojego 15 letniego forda . Haha śmieszni wszyscy jesteście z tymi szlabanami. Uswiadomie więc Was! Mieszkacie w klitkach i ch3ja wam się należy miejsce przed blokiem. Zbudujcie sobie dom poza miastem i tam posrawicue sobie nawet 10 pod domem A póki co mieszkacie w mieście i tu zawsze będzie problem z parkowanie. Banda nowobogackich mieszczuchow!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  50
  19
  Precz że szlabanami(2019-03-22)
 • Chłop o mało się nie zabił o szlaban a policja chce jeszcze go karać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  47
  8
  redtfygu(2019-03-22)
 • A kim Ty jestes, żeby mówić innym jak mieszkać i żyć? Zajmij się sobą najlepiej, a nie innymi drugujesz.
 • Nie mogę z beki, że komuchy z Elbląga w komentarzach wylewają swoje niezadowolonenie odnośnie szlabanow. A ch#j Was to obchodzi, kto i co buduje. Za swoje, uczciwe zarobione pieniądze to robią więc wara od nich. Pewnie połowa z Was ma ból pupy, bo sami mieszkacie w spelunach i marzycie o własnym parkingu i domofonie
 • Przecież to teren wspólnoty. To się odczep od ludzi, to ich dom i ich dzialka, mają prawo robić tam, co chcą i kiedy chcą
 • Nie uszkodził, tylko spowodował kolizję. A to jakby istotna różnica.
 • Własną klatką piersiową dokonał zamachu na nietykalność szlabanu dokonując jego uszkodzenia!!! Uuuu bandyta, nawet terrorysta rowerowy uuu. ..
 • Pracuję w firmie montującej szlabany, montaż szlabanu to ok 600-800 zł netto. Ja z tego żyję więc mam nadzieję, że coraz więcej wspólnot mieszkaniowych i nowo powstające osiedla będzie montować szlabany a tym samym dawać mi pracę. Pozdrawiam wspólnoty ze szlabanami :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  21
  monterpl(2019-03-22)
 • Po prostu stwierdzam fakty że Wy "szlabanowcy " jestescie wielcy nowobogaccy jak wczesniej napisalem...moze najlepiej na każdej osiedlowej uliczce lub drodze dojazdowej postawmy bszlaban, w całym mieście doslownie na kazdym podworku żeby nikt nigdzie nie mógł wjechać!!! Normalnie bezmozgie społeczeństwo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  17
  6
  Precz że szlabanami(2019-03-22)
Reklama