UWAGA!

Utrudnienia w komunikacji miejskiej na liniach nr 12, 15 i 17. Dziewiętnastka nadal zawieszona

 Elbląg, Utrudnienia w komunikacji miejskiej na liniach nr 12, 15 i 17. Dziewiętnastka nadal zawieszona
Fot. (archiwum portEl)

W sobotę (27.05) nastąpi tymczasowe zawieszenie funkcjonowania linii nr 17 i możliwe zakłócenia (braki kursów) na linii nr 15, zaś w niedzielę (28.05) tymczasowe zawieszenie funkcjonowania linii nr 12. Ponadto zawieszenie funkcjonowania linii nr 19 zostaje wydłużone do końca maja.

Powyższe utrudnienia występują w związku z kolejnymi problemami w zapewnieniu ciągłości świadczenia usług ze strony konsorcjum PKS w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. i PKS w Gostyninie Sp. z o.o. Z tego samego powodu zawieszenie funkcjonowania linii nr 19 zostaje przedłużone do 31 maja.

Informacja ZKM Tel: 55 235 55 00 (także w sobotę i niedzielę w godz. od 8 do 16).

Za niedogodności przepraszamy.

Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Miał być wywiad z dyr ZKM. Te codzienne przepraszamy za niedogodności to jakieś kpiny. Co to w ogóle ma być !!
 • Gdzie ci ''obrońcy miasta i portu'' ? Rozwalona komunikacja miejska to zbyt mało nośny temat ?
 • Linie 15,17,19 - wszystkie autobusy jeżdżące na Zatorze przestają jeździć. Zatem Zatorze jest całkowicie odcięte od innych dzielnic miasta. Tak jest od dłuższego czasu. Dziękuję za tą sytuację Panu, Panie prezydencie miasta, Witoldzie Wróblewski. Trwa rok szkolny. Ludzie codziennie muszą dojechać do pracy. Na niektórych przystamkach informacje na temat odwołań kursów ukazują się po czasie, a na innych wcale. Nie wszyscy mają internet. Dyrektor ZKM dawno powinien być odwołany. To nie ja wybierałem firmy przewozowe.
 • @Bożena L. - Bożenka - czytaj ze zrozumieniem! Nie wszystkie i nie wszystkie na raz, poza tym szkoła to nie w weekend! także bez paniki i jeszcze raz przeczytaj co ludzie do ciebiue piszą!; )
 • W sobotę i niedzielę 19 i tak nie kursuje a 12 wozi cały dzień powietrze.
 • Dzisiaj paitek 26.05 autobus nr 22 o 11.04 wypadl o 11.30!!! wypadl dzwoniac do dyzurnego dowiedzialam sie ze jest Dzien Matki i sa utrudnienia z ta linia bo jest przeciazenie na cmentarz!!! hahhaah Chyba jakas kpina Panie Dyzurny!!!! Moglby Pan cos bardziej orginalnego wymyslec!!!! Szok!!!!
 • @Bożena L. - I znów wina Tuska? (bo to Niemcy wymyślili tak wąską ulicę. Zrobić ul. Bema jedno kierunkową a jak to zrobić spytajcie sie pisiorków oni wszystko wiedzą najlepiej i robią najlepiej; wyszedł im prom Batory, Ostrołęka, "lądowisko" w Radomiu, tunel w Świnoujściu (85% funduszy UE 15% miasta, 0% PIS-u ) to i może rozwiążą problem z ul. Bema.
 • @elblążanin48 - Jeszcze konie dusili w Janowie i puszczę wycięli w Białowieży. Podobno też oskalpowali wiewiórki i co mniejsze misie. (przy 0% funduszy z UE). Za tefałenowców też się wezmą, każdemu wypali się znaczek stacji na pupci. Może byc ?
 • zapomniałeś, że to podli oszuści... dodać
 • To jest kpina i plucie w twarz elblążan...
 • Sprawnie działający zarząd komunikacji wyznaczyłby w takiej sytuacji komunikację zastępczą. Można na przykład awaryjnie wydłużyć do pętli na Skrzydlatej kursy 21 i na przykład 20.Można uruchomić jakiś minibus PKS z Zatorza do najbliższego węzła komunikacji, na dworcu albo na placu Słowiańskim. Ale ten zarząd nie jest sprawny, to niepełnosprawny ZKM działający w podobnym układzie zarządzającym naszym miastem. (Bsp)
 • Panie Górecki idź do dymisji boś cały ZKM Elbląg rozwalił był dobry rozkład jazdy tos go rozwalił gnojku
Reklama