UWAGA!

Utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją zawodów rowerowych Bażantarnia MTB Maraton, 16 czerwca (niedziela) w godz. 8 - 15.30 nie będzie możliwości dojazdu i wyjazdu samochodem do ogródków działkowych przy ul. Marymonckiej, parkingu przy muszli koncertowej i parkingu przy polanie z wiatami.

- Prosimy zatem o wcześniejsze przybycie lub skorzystanie tego dnia z komunikacji rowerowej lub przyjścia pieszo - mówi Marek Kamm, Oficer Rowerowy.
       Zmieniona organizacja ruchu obowiązywać będzie od skrzyżowania ulic Marymonckiej i Sybiraków do wjazdu na parking przy Górze Chrobrego. Całkowicie wyłączona z ruchu będzie ul. Sybiraków. Ulica Chrobrego będzie dostępna dla samochodów do wjazdu na parking przy Górze Chrobrego. Ulica Wschodnia będzie zamknięta dla ruchu za wjazdem do ostatnich posesji.
       - W ten dzień prosimy też pieszych o ostrożne poruszanie się po Bażantarni. Trasa maratonu będzie oznakowana i dobrze widoczna dla osób postronnych, jednakże apelujemy o zachowanie ostrożności w czasie przejazdu kolarzy górskich - dodaje Marek Kamm. - Za utrudnienia przepraszamy.
      
Anna Kleina, Biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama