UWAGA!

Uwaga na utrudnienia na Warszawskiej

 Elbląg, Uwaga na utrudnienia na Warszawskiej

Od 22 do 27 lutego planowane są prace zwiazane z wymianą słupów oświetleniowych w ciągu ul. Warszawskiej. Możliwe są utrudnienia w ruchu - informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Od najbliższego poniedziałku planowane jest rozpoczęcie prac związanych z wymianą istniejących słupów oświetleniowych w ciągu ul. Warszawskiej (droga wojewódzka nr 500, na odcinku od skrzyżowania z ul. Żuławską - rondo przy Castoramie do ronda na węźle Południe S7 - DK22 w kierunku Malborka). Zleceniodawcą robót jest Energa Oświetlenie spółka z o.o. z Sopotu.

Pierwsze prace będą polegać na demontażu istniejących słupów i prowadzone będą w godzinach wieczornych i nocnych. Następnie w kolejnych dniach planowany jest montaż nowych słupów. Prace związane z demontażem i montażem słupów prowadzone będą pod ruchem, z częściowym wyłączeniem fragmentów jezdni prawego pasa ruchu w kierunku miasta. W przypadku okresowych utrudnień ruch może być kierowany ręcznie.

Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czy warto wymieniac oswietlenie skoro jesienia ogloszony bedzie swiatowy krach? Polecam przedwczorajsze nagranie z jasnowidzem Jackowskim pt "Co myśli pan Premier ?"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    idzie burza(2021-02-19)
Reklama