UWAGA!

Uwaga, oszustki!

Dwie młode kobiety, podające się za pracownice Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oszukały dziś (28 lutego) dwoje starszych elblążan. Wykorzystując ich podeszły wiek oraz zdobyte zaufanie ukradły oszczędności staruszków. Trwają poszukiwania oszustek.

Dwie kobiety odwiedzały samotne i starsze osoby i przedstawiały się, jako pracownice Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Elblągu. Informowały, że przychodzą w związku z należnościami (fikcyjnymi) za zaoszczędzoną wodę.
     - Ustalały miejsce przechowywania pieniędzy przez te osoby i wykorzystując ich podeszły wiek oraz zdobyte zaufanie dokonywały kradzieży większej ilości gotówki - około 3 tys. zł – mówi Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania oszustek.
     Proszą jednocześnie świadków zdarzeń o kontakt z Komendą Miejską Policji w Elblągu, tel. 997. Wszelkie informacje, zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzeń, można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy www.elblag.policja.gov.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • eeeee a co ma ten komentarz do artykułu??
 • Jak można oszukiwać ludzi w podeszłym wieku, okradać ich? To karygodne zachowanie dwóch pozbawionych człowieczeństwa kobiet!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sycia!(2008-02-28)
 • Nie powinno się oszukiwać i okradać ludzi w podeszłym wieku. Proszę to robić ludziom młodym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  (Starszy Ramol)(2008-02-29)
 • O ludzie no nie to juz cios ponizej pasa. U nas w kraju to normalne zycie na czyjs koszt. Ciekawe ilu ludzi okradna poki ich zlapia.
 • dzisiaj została okradziona moja babcia, kilka dni wczesniej przyszła do domu kobieta, kótra niby sprzedawała pościel, dzis wepchnął sie do mieszkania jakis mężczyzna niby "akwizytor" ukradł 150 zł i uciekł.
Reklama