UWAGA!

Vectra znowu przed konkurencją

2010-03-21
16:00
Vectra znowu przed konkurencją

Vectra to jeden z największych operatorów kablowych, który działa w całej Polsce. W Elblągu firma istnieje od początku funkcjonowania i udostępnia swoim Abonentom pełny wachlarz usług. Od marca Vectra proponuje Klientom wiosenną promocję. Zainteresowani mogą zakupić nową usługę FLASHNET, dzięki której korzystanie z Internetu może być jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Usługa ta umożliwia surfowanie po sieci z prędkością do 64 Mb/s i oparta jest na technologii DOCSiS 3.0. Realizowana jest jako Taryfa Nocna dla pakietów 16 Mb/s i 24 Mb/s. Dla swoich Abonentów Vectra przygotowała również paczki produktów o atrakcyjnej zawartości oraz cenie. Już za 120 złotych Klient otrzymuje Internet z szybkim łączem bezprzewodowym, telefon z tanimi połączeniami do sieci komórkowych, a także bogatą ofertę kanałów cyfrowych, w tym aż 13 w wysokiej rozdzielczości. Wybierając usługi w pakietach Klienci oprócz niższych cen otrzymują dodatkowe bonusy, między innymi jeden z czterech dostępnych pakietów tematycznych (Canal+, HBO, Sport na Ostro, Pakiet Erotyczny), modem WiFi, zwiększoną prędkość wysyłania danych przez Internet, abonament telefoniczny lub paczki darmowych połączeń na telefony komórkowe.
      
       Vectra od 1 marca wprowadziła również 5 nowych planów taryfowych w usłudze telefonicznej, dzięki którym każdy można znaleźć coś dla siebie. Najtańszy abonament wynosi tylko 9,91 zł miesięcznie. Nowością w ofercie operatora są również pakiety tanich minut na połączenia do sieci komórkowych.
      
       Każdy Abonent może zmniejszyć swoje opłaty za rozmowy z komórkami wybierając „Pakiet 10”, „Pakiet 30” lub „Pakiet 60”. Najtańsze połączenie do sieci operatorów komórkowych kosztuje tylko 29 groszy za minutę. To bardzo atrakcyjna oferta na rynku, dzięki której kontakt z najbliższymi może być jeszcze częstszy i tańszy. Dodatkową nowością jest nowa poczta głosowa PLUS. Oferuje ona lepsze parametry techniczne np. możliwość wyboru czasu na pozostawienie wiadomości czy liczby pozostawianych wiadomości oraz lepszą funkcjonalność np. większa ilość zapowiedzi, dzwonienie z poziomu poczty lub oddzwanianie poczty z informacją o pozostawionych wiadomościach. Jednocześnie Abonenci telefonu Vectry mają do dyspozycji szereg opcji dodatkowych, takich jak np. bezpłatne rozmowy w sieci Vectry czy bezpłatne przeniesienie numeru od innego operatora do sieci Vectry. W ramach trwającej obecnie promocji, każdy nowy Abonent otrzymuje gratis atrakcyjny aparat telefoniczny.
      
       Vectra jest liderem usługi telewizji cyfrowej wśród operatorów kablowych na rynku polskim. Obecnie ma jedną z najbogatszych ofert wśród konkurentów. Swoje usługi telewizji, internetu i telefonu sprzedaje w postaci różnorodnych pakietów, których zawartość i ceny każda osoba może bardzo łatwo dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.
      
       Telewizja cyfrowa Vectry to obecnie 145 programów (w tym aż 13 w wersji HD) oraz 13 stacji radiowych. Vectra proponuje tu bogactwo pakietów programowych – jedyny na rynku „Sport na ostro” dla wszystkich miłośników sportu, „Pakiet Erotyczny” z kanałami o różnym zabarwieniu erotycznym oraz wiele innych pakietów tematycznych, zaspokajających indywidualne zainteresowania. Oprócz bogatej oferty programowej, która stale jest poszerzana, Vectra oferuje także dodatkowe usługi, tj: Personal Video Recorder (PVR) oraz multiroom. PVR to nagrywarka filmów i programów telewizyjnych, która na twardym dysku 320 GB umożliwia archiwizowanie pozycji, których nie możemy oglądać w danej chwili, np. z powodu nieobecności lub oglądania innych kanałów. Natomiast multiroom to drugi dekoder umożliwiający współlokatorom tego samego mieszkania oglądanie różnych pozycji programowych.
      
       Aby skorzystać z nowej promocji Vectry i podpisać umowę wystarczy udać się do Biura Obsługi Klienta przy ulicy Browarnej 36 lub zadzwonić pod numer (0) 801 08 08 80.
      
      
--------------------- Reklama -------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej