UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

VI Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków

2015-06-17
Aktualizowany 2015-06-25 09:01
Elbląg, VI Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków
(fot. nadesłana)

Jachtklub Elbląg, jako współorganizator, zaprasza na szóstą już edycję Międzynarodowych Regat o Puchar Trzech Marszałków. Zawody zostaną rozegrane w dniach 25-28 czerwca. Miejscem regat jest port jachtowy w Krynicy Morskiej oraz wody Zalewu Wiślanego.

Regaty po raz pierwszy odbędą się w nowej formule, jako zlot, święto żeglarstwa zlokalizowane wokół jednego portu. W trakcie imprezy organizatorzy przewidują zarówno wyścigi na wodzie dla żeglarzy, jak również występy szantowe oraz Święto Morza z orszakiem Neptuna dla wszystkich odwiedzających marinę w Krynicy Morskiej.
       Zawody zostaną rozegrane w klasie KWR. Przewiduje się utworzenie trzech grup startowych. Trasa regat usytuowana zostanie na wodach Zalewu Wiślanego, po pławach i stawach nawigacyjnych a także po ustawionych w tym celu żółtych bojach pneumatycznych.
       Zgłoszenia do regat przyjmowane będą na formularzach w Biurze Regat w Krynicy Morskiej w godzinach podanych w zawiadomieniu o regatach dostępnym na stronie internetowej współorganizatora. 
       Przewiduje się dwa dni wyścigów. Pierwszym dniem wyścigów będzie piątek 26 czerwca, kiedy to przewiduje się rozegranie trzech wyścigów, w tym jeden długi. Drugim dniem regat będzie sobota 27 czerwca, zaplanowano dwa wyścigi. Zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów oraz rozdanie i losowanie nagród nastąpi zgodnie z informacją podaną w zawiadomieniu o regatach, w sobotę 27 czerwca o godzinie 20. Rangę imprezy podnosi fakt, iż wyniki regat zaliczane są do eliminacji Pucharu Zalewu Wiślanego oraz Pucharu Bałtyku Południowego.
       Serdecznie zapraszam zarówno do startu w samych regatach jak również do wzięcia udziału w charakterze widza i uczestnika imprez towarzyszących.
      
Adam K. Kapczyński, Jachtklub Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama