UWAGA!

Vw polo dachował do rowu z wodą, zginęła 22-latka (aktualizacja)

 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Vw polo dachował do rowu z wodą, zginęła 22-latka (aktualizacja)
fot.st. kpt. Piotr Woliński, PSP w Elblągu.

Dziś (15 stycznia) około godz. 20 przed miejscowością Żurawiec 22-letnia kobieta kierująca vw polo z dwójką nastoletnich pasażerek dachowała do rowu wypełnionego wodą. Wszystkie trzy zostały zabrane do szpitala, 22-latka była nieprzytomna. Droga w kierunku Markus będzie zablokowana przez kilka godzin. Zobacz zdjęcia.

Do wypadku doszło między Tropami Elbląskimi a Żurawcem. Z niewyjaśnionych przyczyn 22-letnia kobieta kierująca vw polo straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rowu wypełnionego wodą. Auto wylądowało na dachu, a w środku zostały uwięzione trzy kobiety.

Na miejsce wezwano policję, pogotowie i straż pożarną.

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia musieliśmy wyciągnąć samochód przy użyciu żurawia hydraulicznego jeszcze z osobami w środku, tak by wcześniej woda nie dostała się do pojazdu. Dopiero później wydobyliśmy z auta osoby poszkodowane. Z dwoma nastoletnimi pasażerkami był kontakt, kobieta kierująca była nieprzytomna – mówi st. kpt. Piotr Woliński, strażak dowodzący akcją ratowniczą. Wszystkie trzy osoby podróżujące volkswagenem zostały zabrane do szpitala.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego wypadku. Przez kilka godzin ruch na drodze do Markus będzie wstrzymany.

 

Aktualizacja z godz. 22

Niestety, nie udało się uratować życia 22-letnej kobiety. Zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Była ochotnikiem - strażakiem w OSP Markusy. 

ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama