UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W czołówce szpitali polskich

 
Elbląg, Elżbieta Gelert, dyrektor naczelny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu odbierająca dyplom od Sławomira Neumanna, Wiceminstra Zdrowia,
Elżbieta Gelert, dyrektor naczelny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu odbierająca dyplom od Sławomira Neumanna, Wiceminstra Zdrowia, fot. nadesłana

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu uplasował się na szóstym miejscu w Polsce i pierwszym miejscu w województwie warmińsko – mazurskim w rankingu „Bezpieczny Szpital 2012”.

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował wyniki rankingu "Bezpieczny Szpital 2012". W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 254 placówek medycznych z całego kraju.
       - Szóste miejsce w tak prestiżowym rankingu to dla nas duże wyróżnienie - mówi Elżbieta Gelert, dyrektor naczelny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. - Nasz szpital klasyfikuje się w czołówce szpitali polskich już od kilku lat. Dodatkowo w tym roku po raz pierwszy, w osobnym podrankingu, wskazano także dziesiątkę szpitali wyróżniających się pod względem jakości opieki medycznej i w tej kategorii Szpital zdobył dziewiąte miejsce.
       Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i dziennik „Rzeczpospolita” już od kilku lat przygotowuje ogólnopolski ranking "Bezpieczny Szpital". Placówki medyczne, które przystąpiły do rankingu przesłały ankiety ze szczegółowymi odpowiedziami na pytania dotyczące m. in. leczenia pacjentów, sposobów zarządzania, wyposażenia placówek, kwalifikacji personelu.
       Przyjęta koncepcja nawiązuje do wdrażanych obecnie na świecie, szczególnie w krajach Unii Europejskiej, systemów opartych na połączeniu sprawnego zarządzania z bezpieczeństwem i zapobieganiem zdarzeniom niepożądanym.
       Wszystkim pracownikom dyrekcja Szpitala przekazuje serdeczne gratulacje i podziękowania.
      
       Pełne wyniki rankingu na www.rp.pl
      
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama