UWAGA!

W Elblągu catering polecamy z Nowej Holandii

2013-07-08
14:16
 
W Elblągu catering polecamy z Nowej Holandii

Eleganckie przyjęcie urodzinowe, rodzinny obiad, obsługa konferencji w firmie, przyjęcia weselne oraz obsługa spotkań biznesowych. Poszukując profesjonalnej usługi cateringowej w Elblągu rozpoczynamy od zapytania do firmy Nowa Holandia. Konkurencyjne ceny, ponad 15-letnie doświadczenie oraz kompleksowa obsługa gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru firmy do realizacji swojej imprezy. Nowość! Namioty bankietowe do przyjęć w ogrodzie.

Firmy, urzędy i instytucje z Elbląga serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty usług cateringowych realizowanych przez Nową Holandię. Firma od lat prowadzi obsługę bankietów, konferencji i przyjęć okolicznościowych. Dla mieszkańców Elbląga przygotowano obsługę przyjęć rodzinnych oraz organizację wesel w nowej sali weselnej na terenie Nowej Holandii.
      
       „Nowością w naszej ofercie są namioty bankietowe z podłogą umożliwiające wspaniałe przyjęcie w ogrodzie przy Państwa domu. Idealne warunki aby zaprosić znajomych, w ten sposób świętować rocznicę ślubu lub okrągły jubileusz, dla dorosłych dzieci możecie Państwa w ten sposób zorganizować przyjęcie weselne” informuje Jacek Łazuka, szef cateringu Nowej Holandii. Imprezy plenerowe to również propozycja dla elbląskich firm planujących konferencje lub spotkania biznesowe. Szczegóły i ceny po zapytaniu na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
       Już dziś proponujemy Państwu wolne terminy weselne w 2014r. w sali na Nowej Holandii. Zapraszamy do biura firmy, podczas prezentacji oferty, menu z cenami istnieje możliwość obejrzenia zdjęć z wesel organizowanych na Nowej Holandii oraz poprawin na zielonym terenie przy sali. Spotkanie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem 507 247 247.
      
       Nowa Holandia - Catering w Elblągu
       Profesjonalnie, terminowo, konkurencyjne ceny
      

       www.nowaholandia.pl
      
       ---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej