UWAGA!

W Elblągu zabiegi diego dalla palma w Salonie Kamea

2015-10-26
07:00
 
W Elblągu zabiegi diego dalla palma w Salonie Kamea

Rynek usług kosmetycznych i medycyny estetycznej w Elblągu wzbogacił się w tym miesiącu o nową prestiżową markę. Salon Urody Kamea wprowadził zabiegi diego dalla palma professional RVB Skin Lab i rozpoczyna sprzedaż kosmetyków tej marki do codziennej pielęgnacji cery w domu.

Z listy zabiegów diego dalla palma professional RVB Skin Lab wybieramy dziś dla czytelniczek Portel zabieg Lifting V ukierunkowany na poprawę owalu twarzy i napięcia skóry.
       Młoda twarz ma kształt litery V. Skóra jest napięta, tkanki uniesione, owal twarzy wyraźnie zarysowany. Bez względu na to, jak dobre są nasze geny, jeśli odpowiednio nie dbamy o skórę ostatecznie traci ona swoją elastyczność. Zmieniają się proporcje, zmniejsza się objętość tkanek, poliki opadają, podbródek wiotczeje, a owal twarzy rozszerza się ku dołowi.
       Lifting V skutecznie zapobiega temu niechcianemu procesowi. Jest to zabieg silnie liftingujący, rozwiązuje problem pogorszenia się konturów twarzy, utraty napięcia, zwartości i elastyczności skóry. Kompleks peptydów biomimetycznych zawartych w zabiegu zagęszcza skórę i niweluje niekorzystne działanie siły grawitacji. Jednocześnie 51+ 3 Hyalu ComplexTM ze zwiększoną zawartością aminokwasów odbudowuje białka podporowe skóry i napina ją. Serum z „efektem retuszu” pozwala uzyskać natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, cienkich linii oraz wymodelowanie konturów twarzy. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz peptyd Collagen Lift wypełniają stopniowo mikro-zmarszczki od środka i utrzymują odpowiednie nawilżenie skóry.
      
       Dla kogo jest ten zabieg? Zabieg Lifting V diego dalla palma professional RVB Skin Lab polecamy wszystkim elblążankom, które obserwują, że tracą tzw. ładny owal twarzy, a ich skóra staje się mniej elastyczna. Wyjątkowa receptura preparatów zabiegowych w połączeniu ze specjalnymi technikami masażu daje efekt liftingu i odmłodzenia skóry. Lifting V może być świetną alternatywą dla Pań, które nie chcą jeszcze korzystać z tzw. "ostrzykiwania". Może być także stosowany pomiędzy kolejnymi zabiegami medycyny estetycznej, dzięki czemu efekty zabiegów utrzymują się dłużej. Lifting V jest bezpieczny i bezinwazyjny. Kobieta wychodzi z gabinetu z promienną, świeżą cerą i natychmiast może wrócić do swojej codziennej aktywności.
      
       Marka diego dalla palma professional RVB Skin Lab cieszy się uznaniem na rynku kosmetycznym. Panie zainteresowane kremami najwyższej jakości zapraszamy do naszego salonu. Po konsultacji nasz kosmetolog dobierze kosmetyki do codziennej pielęgnacji cery w domu.
      
      
       Kamea Elbląg
       zabiegi diego dalla palma professional RVB Skin Lab
       kremy i kosmetyki do codziennej pielęgnacji w domu
       ul. Gołębia 1
       tel. 55 611 41 1155 611 41 11
       www.salonkamea.pl
      
      
       W Salonie Kamea obsługujemy płatności kartą.
      

      
      
       ------------------------------reklama-----------------------------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej