UWAGA!

W najbliższą sobotę osada wikingów ożyje

2013-06-13
12:40
 
W najbliższą sobotę osada wikingów ożyje

Samochodem, rowerem lub spacerem – zawsze blisko Elbląga i taniej niż wyprawa nad morze. Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki zaprasza w najbliższy weekend całe rodziny do wspólnego wypoczynku, zabawy z dziećmi i korzystania z atrakcji przygotowanych dla elblążan oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Park jest czynny w godz. 10-20.

Przed nami kolejny czerwcowy weekend – spędźmy go z naszymi dziećmi w Rodzinny Parku Rozrywki na terenie Nowej Holandii przy obwodnicy Elbląga. Największą atrakcją tego miejsca jest Zjeżdżalnia Lew Gigant, ponad 28 metrowa nadmuchiwana konstrukcja od miesiąca przyciąga wzrok kierowców przejeżdżających trasą S7 w kierunku Warszawy. Dla dzieci to świetna zabawa i niezapomniane wrażenia. Na terenie parku znajdą Państwo również zoo, replikę osady Wikingów, wypożyczalnię sprzętu wodnego (rowery wodne, łodzie), plac zabaw dla młodszych dzieci oraz ścieżkę edukacyjną.
       - W najbliższą sobotę osada wikingów ożyje dzięki tkaczkom. Między 11 a 17 zobaczyć będzie można jak przygotowuje się do pracy średniowieczne krosna pionowe, a także samemu spróbować utkać krajkę. O tym czym ta krajka jest i jak się ja wykonuje opowiedzą rekonstruktorki z elbląskiej grupy Ruda Sfora – mówi Marcin Maj, menager RPR.
      
       Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki czynny jest od godziny 10 do 20. Bilet upoważnia do powtórnego wejścia na teren parku tego samego dnia, ale w innych godzinach – po zabawie przedpołudniem możecie Państwo wrócić do wspólnej zabawy wczesnym wieczorem jak zrobi się nieco chłodniej. W ofercie znajduje się również bilet rodzinny – wszystkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 55 615 10 85.
      
       10 minut od Centrum Elbląga kierunek Warszawa przy stacji Shell
       Rowerem przez osiedle Zatorze i dalej wiaduktem nad siódemką
       Tak dojedziesz do Rodzinnego Parku Rozrywki
       Wybierzmy się tam z dziećmi w ten weekend!
      
      

       www.nowaholandia.pl
      
       Zobacz zdjęcia z imprez w parku na Facebooku.
      
       ----------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej