UWAGA!

W niedzielę Giełda Kolekcjonerów

W najbliższą niedzielę 17 października Muzeum Archeologiczno – Historyczne oraz elbląski Klub Kolekcjonerów „Antyk” zapraszają na kolejną „Giełdę Kolekcjonerów”. Spotkanie miłośników przedmiotów, o frapującej niejednokrotnie przeszłości odbędzie się w budynku Podzamcza w godzinach 9 – 13.

Impreza stanowi doskonałą okazję do kupienia, dokonania wymiany lub wyceny a także choćby do obejrzenia z bliska przedmiotów ozdobnych ze szkła, porcelany codziennego fajansu oraz sprzętów codziennego użytku, których rola i znaczenie odchodzi już często w zapomnienie. Znajdą tu coś dla siebie zbieracze starych pocztówek, dokumentów i obrazów, pasjonaci monet, medali i banknotów oraz odznaczeń cywilnych i wojskowych.
       Na cyklicznie odbywających się spotkaniach kolekcjonerzy i miłośnicy „staroci” mają możliwość wzbogacenia swoich zbiorów, nawiązania i poszerzenia kontaktów w środowisku kolekcjonerskim, wymiany doświadczeń oraz zdobycia informacji na temat gromadzonych przedmiotów.
       W dniu tym można również nieodpłatnie obejrzeć wszystkie ekspozycje prezentowane w Muzeum Archeologiczno – Historycznym w Elblągu, zaś w kasie Podzamcza nabyć nowy dukat lokalny o nominale „8 Piekarczyków”, stanowiący doskonałą pamiątkę zarówno dla turystów jak i mieszkańców naszego miasta.
      
Leszek Sarnowski, Kierownik Działu Edukacji i Promocji elbląskiego muzeum
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama