UWAGA!

W niedzielę utrudnienia w ruchu

Elbląg, W niedzielę utrudnienia w ruchu

Informujemy, że w związku z organizacją zawodów rowerowych Kryterium Szosowe Modrzewina Race 28 lipca (niedziela) w godz. 10-16 zamknięta dla ruchu samochodowego będzie ul. Kwiatkowskiego (od skrzyżowania z ul. Mazurską) oraz ulica Jana Pawła II (od skrzyżowania z ulicami Ogólną, Odrodzenia i Pułkownika Dąbka).

W tym dniu prosimy samochody zostawić w domu i poruszać się rowerem lub pieszo.
       Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na zmienione oznakowanie i nie jeżdżenie ,,na pamięć’’. Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskiej.
       Przepraszamy za utrudnienia.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Tor rowerowy Za 150 baniek dziekujemy ci heniek, rowerzysta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Czytelnik_MOBI_38022(2013-07-25)
 • Lepiej byloby zorganizowac wyscig przelajowy. Elbląg ma warunki. Pusciloby sie wyscig 12 lutego krolewiecka i browarna.
 • Ktoś powinien pójść do psychiatry. Miasto rozkopane, a tu procesje, wyścigi, żakinada, mieszkańców ma się w d. .. ., że ktoś nie przejedzie, nie załatwi, ważne żeby moje było na wierzchu. Zrobić miesiąc bez samochodu, a co niech chodzą pieszo, a chorych donieść można na noszach, a że niektórtzy nie zdążą?!A może wymyśleć maraton przez rozkopy, powstała nowa dyscyplina.
 • Akurat utrudnienie to żadne bo będzie to na Modrzewinie gdzie i tak nikt nie jeździ. Ale dlaczego jeśli takie coś ogłasza firma lub organizator imprezy to potrafi załączyć mapkę lub link do google maps a urzędnik państwowy nie potrafi i nie ma wyobraźni żeby to zrobić. Pierwszy raz w życiu usłyszałem o Kwiatkowskiego i Jana Pawła II. Sprawdziłem na mapie Elbląga na elblag. pl a tam okazuje się że nie ma takich ulic w mieście. Dopiero na portalu mapowym UM je znalazłem. I dlaczego wyścig na Modrzewinie miałby mnie skłonić do nie jeżdżenia samochodem jeśli mieszkam na Zatorzu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  peleton(2013-07-26)
Reklama