UWAGA!

W niedzielę wybieramy nowy Sejm. Głosuj na Nowoczesną

 
W niedzielę wybieramy nowy Sejm. Głosuj na Nowoczesną

 Chcemy zmiany - mówią mieszkańcy Elbląga, Braniewa, Ornety, Bartoszyc, Morąga i Lidzbarka Warmińskiego, z którymi w ostatnim tygodniu rozmawiał Łukasz Grużewski, lider Nowoczesnej z Elbląga. Polacy kochają Polskę, ale są wkurzeni na to, jak działa państwo. Na finiszu kampanii Nowoczesna zachęca do głosowania niezdecydowanych i rozczarowanych rządami PO.

Ludzie mają wrażenie, że od dziesięciu lat jesteśmy w jakimś układzie Platformy i PiS-u. Dwie partie karmią się nienawiścią, potrzebują siebie nawzajem. Program Nowoczesnej przyjmowany jest w każdym mieście regionu pozytywnie, ale najważniejsze oczekiwanie na Warmii i Mazurach to zmiana. Niech w końcu coś się zmieni i do polityki wejdzie ktoś nowy – relacjonuje swoje spotkania z wyborcami Łukasz Grużewski. Lider z Elbląga odwiedził w ostatnich dniach najważniejsze miasta naszego regionu, Nowoczesna nie tylko rośnie w sondażach, ale jest już dobrze rozpoznawalną, nową siłą polityczną w województwie warmińsko-mazurskim.

       W najbliższą niedzielę wybieramy nowy Sejm. Nowoczesna przypomina najważniejsze przesłanie kończącej się kampanii wyborczej – PO i PiS niczego nie zmienią. Do Sejmu musi wejść racjonalne ugrupowanie, które zmieni skostniały układ polskiej sceny politycznej. Wyborem dla tych, których rozczarowała Platforma jest programowa propozycja Nowoczesnej. Proste podatki 3x16 VAT, CIT, PIT oraz likwidacja przywilejów emerytalnych (KRUS i pozostałe), dwukadencyjność posłów oraz państwo neutralne światopoglądowo.
      
       Jesteś rozczarowany rządami Platformy głosuj w niedzielę na Nowoczesną – przypomina wyborcom Łukasz Grużewski, lider z Elbląga.
      
       Więcej na lukaszgruzewski.pl.
      
Ogłoszenie wyborcze finansowane przez KW Nowoczesna Ryszarda Petru.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)