UWAGA!

W piątek dajemy za darmo

 Elbląg, W piątek dajemy za darmo

Dział ogłoszeń portElu to najstarszy i najpopularniejszy tego rodzaju serwis w naszym regionie. Od dłuższego czasu funkcjonuje jego wersja mobilna, która umożliwia przeglądanie ofert na smartfonach i tabletach. W trosce o wygodę użytkowników tego serwisu uruchomiliśmy także funkcję dodawania ogłoszeń. Dzisiaj, w piątek 11 marca, dajemy możliwość darmowego zamieszczenia prywatnych ogłoszeń ekspresowych.

Masz za dużo rzeczy, które zalegają w mieszkaniu? A może właśnie chcesz sprzedać mieszkanie? W piwnicy stoi nieużywany rower, a na półkach leżą sterty niepotrzebnych Ci już przedmiotów? Zrób porządki i miejsce na nowe, bardziej potrzebne rzeczy. Sprzedać można niemalże wszystko, ubrania, zabawki, wózek, lampę, dywan. Zawsze znajdzie się ktoś, kto potrzebuje czegoś, co Ty akurat masz. A dziś masz okazję wystawić ogłoszenie za darmo. Wystarczy odwiedzić redakcję portEl.pl, a my zamieścimy ogłoszenie. Pamiętaj, żeby przygotować tekst i zrobić zdjęcia. Nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego ogłoszenia ze zdjęciami wzbudzają większe zainteresowanie i są skuteczniejsze. Ciągle istnieje możliwość lepszego wypozycjonowania i wyróżnienia takiego ogłoszenia poprzez uiszczenie niewielkiej opłaty.
      
       Promocja dotyczy ogłoszeń prywatnych zamieszczanych Biurze Obsługi Klienta portEl.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem ogloszenia@portel.pl
      
      
Zapraszamy do redakcji Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl
       przy ul. 1 Maja 1C w Elblągu
       tel. 55 235 39 76
       8.30 - 16.30
      

      
----------- Autopromocja ----------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama